نعمتی: باید با مصدومیت مدارا کنیم

سیامک نعمتی می‌گوید فشردگی بازی ها برای پرسپولیس مشکلی ایجاد نکرده اما باید با مصدومیت مدارا کنند....

به گزارش ورزش سه، سیامک نعمتی پس از پیروزی ۳-۰ مقابل ذوب آهن در جام حذفی در‌ خصوص این بازی گفت: به همه هواداران تبریک می‌گویم. خدا را شکر که توانستیم از این مرحله جام حذفی هم صعود کنیم. انشاالله که امسال هم بتوانیم جام حذفی را مثل دو سه سال قبل به دست بیاوریم و جام لیگ برتر هم بتوانیم به دست بیاوریم. متاسفانه در آسیا که نیستیم اما بتوانیم این دو جام را به دست بیاوریم.

او در واکنش به اینکه سال های گذشته تمرکز پرسپولیس روی لیگ بوده و جام حذفی را از دست داده، عنوان کرد: در جام حذفی شانس هم دخیل است چون قرعه کشی خیلی تاثیرگذار است ولی امیدوارم که امسال طوری باشد که بتوانیم جام حذفی را به دست بیاوریم. برایمان مهم است و برای آن زحمت می‌کشیم؛ مثل لیگ. امیدواریم بتوانیم تقدیم هواداران کنیم.

نعمتی با اشاره به کیفیت پایین زمین بازی بیان کرد: من قبلا به اصفهان آمده بودم زمین خیلی خوب بود. نمی‌دانم به زمین چه کار کرده‌اند. انگار داشتیم در زمین خاکی بازی می‎کردیم. حیف این تیم خوب ذوب آهن است که چندین سال است در لیگ‌ برتر هست و بازیکنان خوبی دارد و منابع مالی خوبی دارد و حیف است این زمین خراب باشد. امیدوارم که به آن رسیدگی کنند.

او در خصوص وضعیت خودش توضیح داد: مصدومیت دارم. شرایط لیگ فشرده است و فعلا باید مدارا کنیم تا این چند روزی که تعطیل هستیم یک استراحت خوب کنیم و با آمادگی کامل، آماده نیم فصل دوم شویم.

بازیکن پرسپولیس در واکنش به فشرده بودن برنامه لیگ بیان کرد: فاصله بازی ها نیاز به ساختار خوب دارد که این ساختار را فکر نمی‌کنم در لیگ ایران داشته باشیم. دست سازمان لیگ هم بسته است چون امسال لیگ باید زود تمام شود و زود هم شروع کنند که تا جام جهانی بتوانند نیم فصل را تمام کنند. برای ما که خوب است چون از قطر هم این تجربه را داریم اما فعلا باید با مصدومیت مدارا کنیم.

نعمتی در پایان در پاسخ به این سوال که در دفاع راست راحت تر است یا مهاجم گفت: برای من فرقی نمی‌کند. هرجا کادرفنی صلاح بدانند. مهم این است که به تیم کمک کنیم و تیم برنده بازی باشد.

تگ ها


پرسپولیس تهران سیامک نعمتی