واکنش کلوپ به ابتلای اسطوره لیورپول به کرونا

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول ابتلای کنی اگلیش به ویروس کرونا را ناراحت کننده توصیف کرد....

به گزارش "ورزش سه"، در هفته های اخیر برخی چهره های نامدار فوتبال جهان به ویروس کرونا مبتلا شده اند که اخیر این اتفاق برای کنی داگلیش، اسطوره لیورپول نیز رخ داده است. یورگن کلوپ در رابطه با لحظه شنیدن این خبر و احساسی که نسبت به این اتفاق داشته صحبت کرده است.

یورگن کلوپ به وب سایت رسمی لیورپول گفت: "سه روز پیش اولین بار این خبر را شنیدم که برایم یک شوک واقعی بود. بازیکنان در گروه واتس اپ پیامی ارسال کردند و همه نارحت بودند. در این لحطات تفاوت بزرگی بین اینکه بدانید کسی به ویروس مبتلاست یا خیر وجود دارد. در آن لحظه عکس العمل اینگونه بود که یکی از ما مبتلا شده و شرایط دیوانه کننده بود.

همه ما می دانیم که این بیماری وحشتناک باعث ایجاد غصه و اندوه در سراسر جهان می شود، اما برای بسیاری از ما این اولین بار بود که کسی که با او ارتباط شخصی داشتیم تا این حد تحت تاثیر قرار گرفته است. من این فرصت را داشتم که بلافاصله یکی از دختران داگلیش پیغام داده و در مورد این موضوع صحبت کنیم. او خیلی آرام نبود، اما خوب بود و گفت همه چیز خوب به نظر می رسد، و دو روز بعد شنیدیم که داگلیش از بیمارستان مرخص شده است.

این خبر خوب است، خبری بسیار خوب و امیدوارم که هنوز هم شرایط باشدد. همه ما کنی داگلیش را می شناسیم و او را دوست داریم. ما فقط در آن لحظه فقط برایش دعا کردیم، اما شاید حال داگلیش بهتر شده و دیگر نیازی به دعا نداریم."

تگ ها


یورگن کلوپ لیورپول