واکنش بیلد به شایعه انتقال لواندوفسکی به رئال

نشریه بیلد هرگونه شایعه علاقه روبرت لواندوفسکی به حضور در رئال مادرید را تکذیب کرد....

به گزارش "ورزش سه"، دوشنبه شب بود که بعد از انتظارهای فراوان بالاخره مراسم توپ طلا برگزار شد و این لیونل مسی بود که برای هفتمین بار این جایزه را به دست آورد. این اتفاق در حالی برای فوق ستاره آرژانتینی رخ داد که بسیاری معتقد بودند روبرت لواندوفسکی شایسته کسب توپ طلا بوده و به نوعی در حق این ستاره لهستانی که در دو فصل اخیر خیره کننده عمل کرده، اجحاف شده است.

در همین حال روز گذشته نشریه آاس اسپانیا گزارش جالب توجهی را منتشر کرد. آاس مدعی شد روبرت لواندوفسکی برای بردن جایزه توپ طلا به دنبال حضور در رئال مادرید است چراکه اعتقاد دارد با پیوستن به این تیم می تواند به این مهم دست پیدا کند. همچنین بعد از این ادعا مدیر برنامه سابقه ستاره لهستانی نیز تاکید کرد که آرزوی او حضور در رئال مادرید بوده است.

همه این مسائل باعث شد که نشریه بیلد آلمان در گزارشی به شایعه علاقه روبرت لواندوفسکی به حضور در رئال مادرید واکنش نشان دهد. بیلد تاکید کرده شایعات از اسپانیا مبنی بر اینکه لواندوفسکی به ایجنت خود، پینی زهاوی گفته است که انتقال تابستانی به رئال مادرید را در اولویت قرار دهد، صحت ندارد. این نشریه در ادامه گزارش خود مدعی شده که ستاره لهستانی از حضور در بایرن‌مونیخ خوشحال است و در بهار مذاکرات جدیدی برای تمدید قرارداد او صورت خواهد گرفت. بیلد در پایان تاکید کرده که هیچکس انتظار جدایی لواندوفسکی را ندارد و بایرن مونیخ هم این اجازه را نخواهد داد.

تگ ها


بایرن مونیخ روبرت لواندوفسکی رئال مادرید