۱۸ تغییر نسبت به آخرین تقابل الهلال و پرسپولیس

نسبت به آخرین دیدار میان تیم های الهلال و پرسپولیس، ۱۸ بازیکن در دیدار امشب دو تیم حضور نخواهند داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پرسپولیس و الهلال در حساس ترین دیدار مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم می روند. دو تیم طی سالهای گذشته تقابل های حساس زیادی با همدیگر داشته اند که آخرین مورد آن به سال ۲۰۱۷ بازمیگردد جایی که الهلال موفق شد در دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۶ بر ۲ از سد شاگردان برانکو ایوانکوویچ عبور کند.

روزنامه الریاضیة عربستان در گزارشی به غیبت ۱۸ بازیکنی که در آخرین تقابل دو تیم به مصاف هم رفته اند، پرداخته و نوشته است: ۱۸ بازیکنی که در آخرین تقابل میان الهلال و پرسپولیس به میدان رفتند، امروز به دلایل مختلفی از جمله بازنشستگی، انتقال به باشگاه های دیگر و یا مصدومیت حضور ندارند.

الریاضیة نوشته است: در الهلال ۷ بازیکن به نام های أسامة هوساوی، عبد الله الحافظ، کارلوس إدواردو، نیکولاس میلیسی، عمر خریبین، عبد الله الزوری و عبد الملک الخیبری به دلیل جدایی و همچنین یاسر الشهرانی به دلیل مصدومیت در ترکیب این تیم جایی ندارند. در حالیکه ۹ بازیکن به نام های: جانگ هیون سو، متئوس پریرا، موسی مارگا، بافتیمبی گومیس، علی البلیهی، ناصر الدوسری، صالح الشهری، حمد الیامی و عبدالله الحمدان برای نخستین بار دیدار برابر پرسپولیس را تجربه می کنند.

در ادامه این گزارش ذکر شده است: از ترکیب الهلال در آن روز تنها عبدالله المعیوف، محمد البریک، محمد جحفلی، سلمان الفرج، ناصر الدوسری و محمد کنو تجربه حضور در برابر پرسپولیس را دارند در حالیکه از تیم ایرانی نیز اکنون سیدجلال حسینی، وحید امیری، سیامک نعمتی و کمال کامیابی نیا تجربه حضور برابر الهلال را دارند در حالیکه ۱۰ بازیکن به نام های: بیرانوند، انصاری، شجاع خلیل زاده، محرمی، ربیع خواه، علیپور، منشا، مسلمان، بشار رسن و احمد نوراللهی از این تیم جدا شده اند.

تگ ها


پرسپولیس تهران الهلال عربستان فوتبال ایران پرسپولیس AFC Champions League فوتبال