سوارز: غیبت در فینال کوپا دل ری، اجتناب ناپذیر بود

سوارز می‌گوید غیبت در فینال کوپا دل ری، خواسته او نبوده است...

شایعاتی وجود دارد که لوئیس سوارز موضوع جراحی زانویش را با باشگاه در جریان نگذاشته است.

به گزارش مدال، 17 روز پیش و پس از شکست بارسلونا برابر لیورپول، با توجه به قهرمانی بارسا در لالیگا و حذف این تیم از چمپیونزلیگ، سوارز تصمیم گرفت تا زانوی مصدومش را به تیغ جراحی بسپارد. با توجه به ناحیه ای که باید مورد جراحی قرار بگیرد، او حداقل سه هفته از میادین دور خواهد بود و به این ترتیب فینال کوپا دل ری را از دست داد و نتوانست در آخرین بازی فصل، بارسا را همراهی کند.

در فینال و برابر والنسیا، بارسا بدون مهاجم نوک تخصصی بازی کرد و در غیاب او و دمبله، بلوگرانا مشکلات متعددی در زدن ضربات آخر داشت و 2-1 مغلوب شد.

برخی سوارز را متهم کرده اند که بدون توجه به اهمیت فینال کوپا دل ری و به خاطر همراهی تیم ملی کشورش در کوپا آمه ریکا، پیش از اتمام فصل تصمیم به جراحی گرفته است.

سوارز در دفاع از تصمیم خود بیانیه ای به این شرح صادر کرد: "مصدومیتی که باعث شد زانویم را به دست جراحان بسپارم، ارتباطی به مصدومیت قدیمی که در طول فصل به آن دچار بودم نداشت؛ بلکه من در آنفیلد برابر لیورپول دچار پارگی مینیسک شدم و چاره ای جز جراحی نداشتم.  در واقع مجبور به جراحی شدم و از دست دادن فینال کوپا دل ری، هرگز مطابق خواسته من نبود."

تگ ها


مصدومیت سوارز فینال کوپا دل ری کوپا آمه‌ریکا لوییز سوارز بارسلونا فوتبال