مبعلی: خیلی ها دوست ندارند فولاد نتیجه بگیرد

مربی جدید فولاد می گوید اولین دیدار آنها در فصل جدید دیدار با پرسپولیس در سوپرجام است و آنها تلاش می کنند جامی را به افتخارات فولاد اضافه کنند....

به گزارش "ورزش سه"، فولاد که در رقابت های فصل گذشته جام حذفی عنوان قهرمانی را کسب کرد، با تغییرات مدیریتی و حضور حمیدرضا گرشاسبی هدایت خود را به عبدالله ویسی سپردند. فولادی ها با هدایت کادرفنی جدید اردوی آماده سازی خود را در کردان برگزار کرد. در این مدت، آنها در نخستین بازی دوستانه برابر داماش به تساوی ۲ – ۲ رسیدند.

شاگردان عبدالله ویسی در دومین دیدار دوستانه خود برابر تیم منتخب زیر ۲۳ساله‌های تهران با چهار گل پیروز شدند و قرار است اردوی این تیم از فردا و در تهران آغاز شود. در این مدت، فولاد دو بازی دوستانه برگزار می کند که فعلا دیدار آنها با گل گهر سیرجان قطعی شده است.

ایمان مبعلی که با تیم فولاد به فوتبال ایران معرفی شد، یکی از اعضای کادرفنی جدید فولاد است و قرار است در کنار عبدالله ویسی برای موفقیت خوزستانی ها تلاش کنند. مبعلی درخصوص حضور در این تیم گفت: خوشحالم که دوباره این شانس را پیدا کردم که در خدمت باشگاه بزرگ و مردمی فولاد خوزستان باشم. تمام تلاشم را می کنم تا بتوانم به مجموعه فولاد کمک کنم و در کنار این موضوع، بتوانیم نتایج خوب و در خور شأن فوتبال خوزستان و فولاد بگیریم.

وی درباره اردوی فولادی ها در کردان کرج گفت: اردوی خیلی خوبی را برگزار کرده ایم. من از همان روز اول همدلی را در میان بچه ها دیده ام. فکر می کنم این همدلی در کنار کارهای تاکتیکی و زحمت بسیار می تواند نتایج خوبی را در بر داشته باشد. یک لیگ طولانی را پیش رو داریم و فولاد قرار است در ۳ جام لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند.

مربی فولاد ادامه داد: اولین بازی پیش رویمان، بازی سوپرجام است که تمام توان و انرژیمان را می گذاریم که برای شروع فصل، جامی را به جام های فولاد اضافه کنیم. ما به این موضوع دست پیدا نمی کنیم مگر اینکه تمام هواداران، مجموعه فولاد و بازیکنان با تمام توانشان کار و تلاش کنند تا این نتیجه به دست بیاید.

او درخصوص نصیحتش به بازیکنان پایه فولاد گفت: من در دوران فوتبالم چالش های زیادی را دیدم و باشگاه های زیادی در داخل و خارج از کشور بازی کردم. توصیه ای که می توانم به جوانان بکنم این است که قدر فولاد و جایی که هستند را بدانند. فولاد واقعا باشگاه بزرگی است. بازیکنان با تمام وجودشان تلاش کنند و به فکر خوشی های زودگذر نباشند. اگر تمام تلاششان را بکنند و در این زمینه هم استعداد داشته باشند، قطعا فولاد می تواند یک سکوی پرتاب بزرگ برای این جوانان باشد.

مبعلی درخصوص کادرفنی جدید فولاد با حضور عبدالله ویسی، ناجی، قنبری میرزاپور، مهدی پور و... توضیح داد: من فکر می کنم تلفیق خیلی خوبی از مربی باتجربه و مربی جوان در کادرفنی فولاد داریم. فکر می کنم مهمتر از تمام این موضوعات این است که ما از همدیگر شناخت کافی داریم. ما یا با یکدیگر همبازی و یا مربی – بازیکن بوده ایم. این می تواند در ادامه راه به ما خیلی کمک کند.

مربی فولاد در ادامه صحبت هایش گفت: من از تمام کسانی که فولاد را قلبا دوست دارند و به فکر فولاد و منافع باشگاه هستند، تقاضا دارم به تیم کمک کنند. حالا هر کسی به هر نحوی که می تواند کمک کند. این تیم می تواند نتایج خوبی بگیرد. متأسفانه پنجره نقل و انتقالاتی ما بسته است و من قصد ندارم خیلی وارد این قضایا شوم ولی ما اکنون نیز تیم خیلی خوبی داریم و می توانیم با بازیکنانی هستند، با تلاش و حمایت هواداران و مردم خوزستان، می توانیم نتایج خوبی بگیریم. 

مبعلی در پایان گفت: من به این تیم امیدوارم ولی در کنار این امیدواری می دانم که کارمان خیلی سخت است. شاید خیلی ها دوست نداشته باشند این تیم نتیجه بگیرد. ما نباید وارد بازی های آنها شویم. باید منطقی به موضوع نگاه کنیم و من مطمئنم که مردم خوزستان و هواداران فولاد خوزستان، فوتبال را خوب می فهمند و مطمئنم که در این راه به ما کمک می کنند تا نتایج مورد نظرمان را کسب کنیم.

تگ ها


فولاد خوزستان ایمان مبعلی