ستاره پاری‌سن‌ژرمن رسماً خواستار جدایی شد

ادینسون کاوانی ستاره اروگوئه‌ای باشگاه پاری‌سن‌ژرمن رسماً به سران میلیونرهای پاریسی اطلاع داده که خواهان ترک این تیم و پیوستن به تیمی جدید است....

به گزارش مدال، لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن شب گذشته پس از برتری این تیم برابر لوریان تایید کرد «ادینسون کاوانی» به صورت رسمی درخواست جدایی خود را تسلیم مسئولان باشگاه کرده است.

مدیر برزیلی در این خصوص گفت: «حقیقت دارد که او امروز درخواست جدایی داد. او از طرف اتلتیکومادرید پیشنهاد دارد. باید به او گوش کنیم زیرا برایش احترام خاصی قائل هستیم.»

کاوانی در فصل جاری به دلیل مصدومیت ابتدای فصل خود و درخشش «مائورو ایکاردی» از ترکیب اصلی PSG خارج شد و تنها در 13 دیدار در تمام مسابقات به میدان رفته و همین مسئله باعث شده به پیشنهاد اتلتیکو فکر کند.

البته در «پارک دو پرانس»، «توماس توخل» سرمربی پاریسی‌ها با جدایی کاوانی مخالف است و او را مهره با ارزشمندی برای تیم خود توصیف می‌کند.

بیشتر بخوانید:

اقدام جدید کاوانی برای تحت فشار گذاشتن پاری سن ژرمن

تگ ها


ادینسون کاوانی پاری سن ژرمن اتلتیکومادرید روخی بلانکو اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان ادینسون کاوانی پاری سن ژرمن اتلتیکو مادرید لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال