میسون مونت و دوبار سورپرایز دختربچه هوادار (عکس)

بل مک‌نلی هوادار خردسال تیم ملی انگلیس است که تصویر اشک‌های شادی‌اش پس از دریافت پیراهن میسون مونت این روزها در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، پس از پیروزی تیم ملی انگلیس برابر دانمارک در دیدار نیمه نهایی یورو ۲۰۲۰ میسون مونت به سمت تماشاگران حاضر در ومبلی رفت و پیراهن خود را به دختربچه ای به نام بل هدیه داد. واکنش بل و خوشحالی زایدالوصفش و همچنین اشک هایی که از سر شادی در آغوش پدرش می ریخت در شبکه های اجتماعی به شدت مورد توجه قرار گرفت و چندین هزار بار لایک و ریتوییت شد و بیش از ۲.۲ میلیون نفر از آن بازدید کردند.

بل که پیراهن تیم ملی انگلیس را بر تن داشت و نامش در پشت پیراهن درج شده بود پس از اینکه میسون مونت مستقیما به سمت او آمد و پیراهنش را به او هدیه داد، زبانش بند آمده بود و از شدت خوشحالی و هیجان تنها توانست پدرش را در آغوش بگیرد و اشک بریزد.

پس از این برخورد مونت یک بار دیگر نیز این هوادار خردسال خود را از شدت خوشحالی به گریه انداخت. پس از آنکه فیلم منتشر شده از بل 10 ساله در ورزشگاه ومبلی مورد توجه بسیاری قرار گرفت، این هوادار کوچک و پدرش امروز به برنامه تلویزیونی This Morning دعوت شدند تا درباره آن لحظه فراموش نشدنی صحبت کنند و این درست همان زمانی بود که مونت برای بار دوم بل را سورپرایز کرد.

بل و پدرش در حال صحبت کردن درباره آن لحظه خاص در ورزشگاه بودند که مجری برنامه به بل گفت که مونت برای او پیامی دارد. سپس فیلمی از ستاره ۲۲ ساله تیم ملی انگلیس پخش شد که در آن از بل به خاطر حمایت و هواداری اش تشکر می کرد.

مونت گفت: "سلام بل. میسون هستم. می خواستم تا این پیام را برای تو بفرستم و بگویم که چقدر واکنش تو پس از بازی و وقتی که من پیراهنم را به تو دادم خاص و استثنایی بود.

مشخص است اینکه ما در این بازی پیروز شدیم یک دستاورد بزرگ بود، اما آن لحظه واقعا برای من لذتی مضاعف بود و آن شب را برای من خاص تر کرد.

ممنون به خاطر حمایتت، این واقعا ارزش زیادی دارد و امیدوارم که یکشنبه ببینمت."

دوربین ها پس از این پیام بل را نشان دادند که یک بار دیگر به گریه افتاده بود و پدرش پیش از آنکه دوباره او را در آغوش بگیرد به شوخی گفت: "دوباره گریه نکن!"

مجری برنامه اما گفت: "نه می توانی گریه کنی. اینها اشک های شادی هستند! ما اشک های شادی را دوست داریم."

پدر بل در ادامه گفت: "خیلی ممنون میسون. صادقانه بگویم من فقط می خواهم از او برای این کارش تشکر کنم. ما نمی توانیم کلامی بیابیم که توصیف کند کار او برای بل چه ارزشی داشته است. او پسر بسیار خوبی است."

بل همچنین ترکیب ۱۱ نفره مورد نظر خود را برای تیم ملی انگلیس در دیدار فینال یکشنبه شب یورو ۲۰۲۰ برابر ایتالیا انتخاب کرده است. ترکیبی که بل انتخاب کرده بود شامل ۱۱ میسون مونت می شد و حتی درون دروازه انگلیس هم میسون مونت ایستاده بود.

تگ ها


تیم ملی انگلیس فوتبال جهان میسون مونت فوتبال