اینجا همه پیراهن لیونل مسی را می خواهند

سسک فابرگاس، هم تیمی سابق لیونل مسی، می‌گوید بازیکنان حاضر در فرانسه از حضور این فوق ستاره آرژانتینی در رقابت های لیگ یک هیجان زده هستند....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از قطعی شدن جدایی لیونل مسی از بارسلونا قابل پیش‌بینی بود که پاری سن ژرمن مقصد بعدی این فوق ستاره آرژانتینی باشد؛ همین اتفاق نیز رخ داد و مسی طی روزهای گذشته رسماً به PSG پیوست تا چالش جدید خود را در رقابت‌های لیگ یک فرانسه تجربه کند.

سسک فابرگاس، که هم اکنون برای باشگاه فرانسوی موناکو توپ می‌زند به حضور لیونل مسی در پاری‌سن ژرمن واکنش نشان داده و می گوید: "همه بچه ها هیجان زده هستند زیرا می‌دانند که مقابل لیونل مسی بازی می کند. همچنین همه پیراهن او را می‌خواهند. من به آنها می‌گویم که ما ۲۵ نفر هستیم و تنها یکی از ما می تواند به این خواسته برسد.

موناکو پر از استعدادهای جوان است و این یک چالش فوق العاده برای آنها خواهد بود. وقتی بهترین بازیکن به اینجا می آید، آنها می خواهند نشان دهند که چه کارهایی می توانند انجام دهند. البته ما بدون اینکه خیلی زیاد در مورد مسی فکر کنیم ادامه می دهیم."

فابرگاس همچنین درباره اینکه برخی معتقد هستند لیگ‌فرانسه تک‌قطبی شده گفت: "مطمئناً وقتی PSG قهرمان لیگ نمی شود، همه آن را یک فاجعه می دانند زیرا پول زیادی خرج کرده اند. همه اینجا را به عنوان یک لیگ تک قطبی می دانند اما در پنج سال گذشته موناکو و لیل این باور را از بین بردند. آنقدرها هم که مردم فکر می کنند آسان نیست؛ تیم های با انگیزه و بسیار تهاجمی در اینجا وجود دارند، به همراه بازیکنان بسیار سریع و قوی."

تگ ها


پاری سن ژرمن سسک فابرگاس لیونل مسی موناکو