اعلام حکم ستاره دورتموند پس از حرف‌های جنجالی

مصاحبه تند جود بلینگهام ستاره انگلیسی دورتموند در نهایت برای او محرومیتی به همراه نداشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بروسیا دورتموند و  بایرن مونیخ در هفته چهاردهم بوندسلیگا در سیگنال ایدونا پارک مقابل یکدیگر قرار گرفتند و دورتموند با نتیجه ۲-۳ مغلوب بایرن مونیخ شد. فلیکس تسوایر داور درکلاسیکر  در دو صحنه مشکوک به پنالتی تصمیمات متفاوتی گرفت و باعث شد انتقادات زیادی به سمت او روانه شود.

جود بلینگهام ستاره انگلیسی پس از این بازی به شدت به قضاوت فلیکس تسوایر اعتراض کرد و تصمیم مسئولات برگزاری مسابقات مبنی بر انتصاب او به عنوان داور درکلاسیکر را زیر سوال برد:«این صحنه برای من پنالتی نبود، هوملس به توپ نگاه نمی کرد و تنها برای گرفتن توپ تلاش می کرد و در نهایت توپ به او خورد. فکر نمی کنم او حتی به توپ نگاه کرده باشد. صحنه های مشکوک دیگری نیز در این بازی وجود داشت. شما نباید به داوری که قبلا سابقه تبانی دارد، قضاوت بزرگترین بازی آلمان را بسپارید. در نهایت چه انتظاری می توانید داشته باشید؟»

کمیته انضباطی فوتبال آلمان در پی این اظهارنظر تند، پرونده ای علیه بلینگهام تشکیل داد و انتظار می رفت او را با محرومیت نیز مواجه کند اما دقایقی پیش اعلام شد که محرومیتی در کار نیست و ستاره انگلیسی ۴۰ هزار یورو جریمه شده است. به این ترتیب بلینگهام مشکلی برای همراهی دورتموند در بازی بعدی نخواهد داشت.

تگ ها


جود بلینگهام تیم ملی انگلیس بایرن مونیخ بروسیا دورتموند فوتبال جهان Bundesliga فوتبال