لیونل مسی نباید قربانی می شد، سوارز شد!

دیگو فورلان، ستاره سابق فوتبال اروگوئه معتقد است لوییس سوارز در بارسلونا قربانی شده است....

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد فوق العاده لوییس سوارز در ترکیب اتلتیکومادرید و گلزنی های پیاپی این ستاره ۳۴ ساله باعث شد انتقادات از بارسلونا برای فروش این ستاره آماده افزایش یابد. دیگو فورلان، همبازی سابق لوییس سوارز در تیم ملی اروگوئه مدعی شد فصل قبل بارسلونا به دنبال یک مقصر می گشت و این سوارز بود که مورد انتقاد قرار گرفت.

دیگو فورلان گفت: "من فکر می کنم در اواخر فصل قبل رسانه ها به اشتباه از لوییس سوارز انتقاد می کردند و حتی به نظر من او در آن مقطع نیز عملکرد ضعیفی در ترکیب بارسلونا نداشت. اخباری در مورد ضعیف فیزیکی سوارز و تغییر در شرایط جسمانی این بازیکن وجود داشت، اما به نظرم شرایط هرگز تغییر نکرده بود. در روزهای آخر حضور سوارز در بارسلونا، این باشگاه به کسی نیاز داشت که از او انتقاد کند. لوییس سوارز در آن مقطع هدف خوبی برای این انتقادات بود، زیرا در زمین با بازیکنان حریف مبارزه می کرد.

بسیاری از جمله برخی هواداران لوییس سوارز را دوست ندارند. بعضی از روزنامه نگاران نیز علاقه ای به این بازیکن ندارند، اما نباید فراموش کرد او فصل گذشته نیز گلهای زیادی به ثمر رساند. زمانی که سوارز در اوج بود موفق به زدن ۳۰ گل در هر فصل می شد و مردم انتظار داشتند او چنین روندی را هر سال تکرار کند. وقتی بارسلونا موفق به فتح حتی یک جام هم نشد، باید کسی به عنوان مقصر انتخاب می شد و امکان نداشت آن شخص لیونل مسی باشد."

تگ ها


لوئیس سوارز لیونل مسی اینتر میلان دیه گو فورلان اتلتیکو مادرید فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال