آژاکس روی ستاره مورد نظر بارسلونا قیمت گذاشت

دانی فن دبیک پس از انتخاب رونالد کومان به عنوان سرمربی جدید بارسا به گزینه نقل و انتقالاتی آبی اناری ها تبدیل شده است....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا پس از فصلی بدون جام به فکر تقویت خود برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ است و البته این کار در شرایط اقتصادی فعلی به سادگی میسر نخواهد بود. برای بارسا جذب یک مهاحم جدید در اولویت قرار دارد اما اضافه شدن یک هافبک به این تیم نیز دور از ذهن نیست.

بارسا میرالم پیانیچ را اخیرا از یوونتوس به خدمت گرفت ولی رونالد کومان سرمربی جدید بارسا خواهان دانی فن دبیک ستاره پوش باشگاه آژاکس نیز شده است. فن دبیک که تابستان گذشته سخت مورد علاقه رئال و منچستریونایتد قرار داشت،  تابستان امسال احتمالا از آژاکس جدا خواهد شد و بارسا می تواند مقصد بعدی او باشد.

طبق ادعای اسپورت، باشگاه هلندی حاضر نیست فن دبیک را با رقمی پایین تر از ۵۵ میلیون یورو به بارسا واگذار کند و پرداخت چنین مبلغی برای آبی اناری ها مقدور نیست و به همین دلیل بارسا به معاوضه بازیکن فکر می کند. اینجاست که انتقال لوئیس سوارز به آژاکس می تواند رقم انتقال فن دبیک را نیز کاهش دهد.

بارسلونا در ابتدا به جذب یک مهاجم جدید، یک مدافع میانی جوان و یک مدافع چپ فکر می کند و سپس در صورت نیاز به سراغ دنی فن دبیک خواهد رفت. باید دید ستاره هلندی تا چه زمانی برای بارسا در دسترس خواهد بود.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا دانی فن دبیک نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ آژاکس بارسلونا