اعزام ملی‌پوشان تنیس روی میز بدون اردو!

اعضای تیم ملی تنیس روی میز در شرایطی به محل برگزاری مسابقات قهرمانی جهان در آمریکا اعزام می‌شوند که هیچ اردو و تمرین مشترکی نداشتند....

این پینگ پنگ بازان این روزها درگیر رقابت های باشگاهی خود در فرانسه (برادران عالمیان) و مجارستان (هدایی) هستند و از آنجا که اخیرا با تیم ملی در رقابت های قهرمانی آسیا (قطر) شرکت داشتند تا یک ماه آینده هم برنامه ای برای بازگشت به ایران ندارند.

بنابراین ملی پوشان اعزامی ایران به مسابقات جهانی تنیس روی میز بدون اردو و تمرین مشترک در این رویداد شرکت خواهند داشت؛ به خصوص که برنامه آنها برای چگونگی حضور در محل مسابقات جهانی و اینکه اعزام‌شان از ایران انجام می شود یا از محل اقامت‌شان در فرانسه و مجارستان، خیلی دقیق مشخص نیست.

مسابقات تنیس روی میز قهرمان جهان طی روزهای ۲ تا ۸ آذرماه برگزار در سه بخش انفرادی، دوبل و میکس دوبل برگزار می شود.

نوشاد عالمیان تنها پینگ پنگ باز ایرانی است که در هر دو بخش انفرادی و دوبل شرکت می کند. نیما عالمیان وی را در دیدارهای دوبل همراهی می کند و امیرحسین هدایی هم در رقابت های انفرادی شرکت خواهد داشت.

جمیل لطف الله نسبی هدایت تیم ملی تنیس روی میز ایران را در مسابقات جهانی آمریکا بر عهده دارد.

این مربی از فردا در غیاب شاگردان اعزامی خود به آمریکا، دور جدید تمرینات تیم ملی را با حضور حمیدرضا طاهرخانی، آروین روئین تن، سعید احمدیان، مهرداد دهستانی، آرین غفاری، آریا امیری، محمد موسوی، جواد سهرابی و میلاد عابدیان آغاز می کند.

این اردو تا ۳ آبان ماه ادامه خواهد داشت. مرحله بعد اردوی تیم ملی تنیس روی میز از ۱۲ آبان ماه آغاز می شود.

تگ ها


تنیس روی میز