درخشش عزت‌اللهی با گل و اخراجی

هافبک ایرانی وایله نمایش موثری در جریان برتری تیمش برابر لینگبی داشت....

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از بازی‌های هفته پنجم سوپر لیگ دانمارک، تیم وایله که مثل چهار بازی قبل سعید عزت‌اللهی را به‌عنوان هافبک دفاعی در ترکیب داشت، از ساعت ۱۵:۳۰ امروز در استادیوم خانگی‌اش مقابل تیم رده یازدهمی لینگبی قرار گرفت.

لینگبی در دقیقه ۱۰ دروازه وایله را باز کرد، اما این تیم که به دنبال جبران نتیجه بود، با درخشش هافبک ایرانی خود موفق شد قبل از اتمام نیمه اول کار را به تساوی بکشد.

در دقیقه ۴۵ وایله حمله سریعی از جناح راست تدارک دید و ارسال کوین یامگا را آموندسن با ضربه سر به یلبر رمضانی رساند که شوت پشت محوطه این هافبک آلبانیایی با دفع ناقص گلر لینگبی و برخورد توپ به تیرک عمودی دروازه در موقعیت خوبی به سعید عزت‌اللهی برسد و این بازیکن با ضربه بغل پا گلزنی کند.

پس از پایان نیمه اول با تساوی یک بر یک، باز هم سعید عزت‌اللهی موثر ظاهر شد و در دقیقه ۵۸ قصد داشت از میانه زمین با پاس در عمق خلق موقعیت کند که مارسل رومر با تکل دو پا روی پای او رفت تا داور کارت زرد دوم را به این بازیکن لینگبی نشان دهد و حریف وایله را ۱۰ نفره کند.

لینگبی پس از اخراج بازیکن‌اش یک گل زد ولی در ادامه یاران عزت‌اللهی توانستند دو گل دیگر به ثمر رسانند و به پیروزی خانگی دست پیدا کنند.

تیم وایله که در سه دیدار اخیرش یک مساوی و دو برد داشت، در روز گلزنی عزت‌اللهی و برتری مقابل لینگبی ۱۰ امتیازی شد و به رده سوم جدول سوپر لیگ لهستان صعود کرد.

عزت‌اللهی در حالی امروز موفق به گلزنی برای وایله دانمارک شد که آخرین گل رسمی او در آذرماه سال ۹۶ با پیراهن تیم آمکار برابر دینامو مسکو به ثمر رسیده بود.

تگ ها


اف سی وایله سعید عزت اللهی