باقری: عدم حضور استقلال در جم برای ما عجیب است

مدافع پارس جنوبی جم نسبت به عدم حضور استقلال در بازی روز گذشته مقابل این تیم واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، میلاد باقری، مدافع میانی پارس جنوبی که در نیم فصل از استقلال به جمع این تیم پیوسته، در خصوص حواشی مربوط به عدم برگزاری دیدار تیمش صحبت کرد.

باقری درباره ماجرای روز گذشته گفت: ما طبق برنامه کارهای خودمان را دنبال کردیم و برای این بازی آماده شدیم. اینکه استقلال نیامد را دلیلش را نمی‌دانم و بهتر است خودشان پاسخ روشنی درباره آن داشته باشند. طی این ساعات اینقدر شایعه و چیزهای دیگر شنیده‌ایم که بهتر است فقط منتظر سازمان لیگ بمانیم و امیدوارم آنها تصمیم درستی درباره آن بگیرند.

وی درباره تقابل نافرجام مقابل تیم سابقش نیز گفت: مشخص است که انگیزه زیادی برای این بازی داشتم. خیلی به نتیجه بازی خوش بین بودیم. تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته بودیم. هرچند نفرات زیادی مصدوم بودند و به این بازی نمی‌رسیدند اما ما می‌خواستیم با نمایشی موفق برابر استقلال به برتری برسیم و آن را به هواداران عزیز جمی تقدیم کنیم. اینکه درست در هفته‌ای که چندین بازیکن آنها هم مصدوم بودند ناگهان در این بازی حاضر نشدند برای ما عجیب بود. علیرغم تمام مشکلاتی که داریم و نگرانی بابت سقوط تیم، بدون هیچ بهانه‌ای در هفته گذشته مقابل نفت حاضر شدیم و ۸ بازیکن خودمان را در اختیار نداشتیم. در بازی برابر استقلال نیز چند بازیکن ما حاضر نبودند اما اینقدر به خودمان ایمان داریم که دنبال بهانه نباشیم و در زمین حق‌مان را بگیریم. در ۹۰ دقیقه همه چیز مشخص می‌شود و یا برنده ای یا بازنده.

باقری درباره اینکه آیا پیگیر حال هم‌تیمی‌های سابق در استقلال بعد از ماجرای مثبت شدن تست بوده یا خیر گفت: وقتی این خبر اعلام شد به آنها زنگ زدم. برای همه آنها آرزوی سلامتی دارم. 

مدافع پارس جنوبی درباره شرایط این تیم در ادامه فصل گفت: باید منتظر بمانیم تا شرایط بازی با استقلال مشخص شود. مشخصا وضعیت تیم ما بهتر از آنها نبود و ما هم مصدومان زیادی داشتیم. این را در نظر بگیرید که قطعا پتانسیل تیم ما هم از آنها پایین‌تر است اما ما آماده شده بودیم. فعلا به این ماجرا فکر نمی‌کنیم و منتظر می‌مانیم تا ادامه فصل را دنبال کنیم. ما روی عهد خودمان برای بقای پارس جم هستیم و امیدوارم با حمایت‌های صورت گرفته در نهایت به چیزی که هدفمان است دست پیدا کنیم.

باقری درباره حضورش در فدراسیون فوتبال نیز گفت: مشکلی در خصوص مطالباتم از مس کرمان وجود داشت که در کمیته تعیین وضعیت حاضر شدم. خیلی عجیب است که برای طلب چند فصل قبل خودم هم باید اینقدر همه چیز را پیچیده کنند. از طلبی که داشتم مبالغ غذا و هزینه آب و برق را کسر کردند و فکر نکنم در دنیای حرفه‌ای فوتبال در دنیا این شرایط را در نظر بگیرند. مس کرمان مجموعه فوق العاده ای است و واقعا هم حق آنها در لیگ برتر حاضر باشند اما مسلما برای اینکه شرایط حرفه‌ای بازیکنان را در نظر بگیرند این اقدام خیلی عجیب و باورنکردنی است که پول غذا و آب و برق را از قرارداد کم کنند. با این حال برای آنها آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم با توجه به دوستان خوبی که آنجا دارم و پتانسیل این تیم در نهایت به لیگ برتر صعود کنند.

بیشتر بخوانید:

سازمان لیگ فقط از ۹ کرونایی استقلال تست می‌گیرد!

انتقاد مربی بدنساز استقلال از موضع سهیل مهدی

 

 

تگ ها


استقلال تهران پارس جنوبی جم فوتبال ایران میلاد باقری لیگ برتر خلیج فارس فوتبال