رقابت‌های جذاب لیگ فوتسال در هفته ۵

هفته پنجم لیگ برتر فوتسال در شرایطی پیگیری می‌شود که دیدارهای حساسی انجام خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور پس از برگزاری سه هفته به علت حضور تیم ملی فوتسال در جام جهانی لیتوانی تعطیل و هفته گذشته مجددا بازی‌ها از سر گرفته شد که طی دو روز آینده نیز هفته پنجم لیگ برتر آغاز می‌شود.

این هفته یکی از حساس ترین هفته های لیگ برتر است چون شاهد دیدار های جذاب در بالا و پایین جدول خواهیم بود و عیار تیم را می توان در این هفته سنجید‌. سه دیدار در روز شنبه برگزار خواهد شد و چهار دیدار نیز یکشنبه صورت خواهد گرفت.

ملی حفاری – فرش‌آرا؛ پای ثابت ترین دیدار لیگ

در یک دهه اخیر می توان از ملی حفاری اهواز و فرش آرا مشهد به عنوان دو تیم پای ثابت لیگ نام برد. دیدار این دو تیم نیز یکی از تکراری ترین دوئل لیگ برتر برای فوتسالی ها می باشد. دو تیمی که حضورشان برای لیگ نعمتی است و هیچ گاه و به هیچ تیمی باج نمی دهند. در میانه جدول این دو تیم را می بینیم و هر کدام می توانند با کسب سه امتیاز  خود را به نیمه بالایی جدول برسانند.

گیتی‌پسند - کراپ الوند؛ در حد قهرمانی

این بازی را بدون شک حساس ترین دیدار هفته می توان دانست. دو تیم ملی پوش های زیادی دارند و این فصل با مربیان جوان خود به دنبال قهرمانی هستند، محمد کشاورز تا اینجا خوب نتیجه گرفته و در سوی دیگر جواد اصغری‌مقدم که همیشه تیم هایی را ساخته تا مدعی باشند نیز تیمش را در جمع مدعیان قرار داده است. کراپ در این فصل شکستی را متحمل نشده و هشت امتیازی است. اصفهانی ها نیز از چهار دیدار سه برد و یک باخت داشته اند و پشت سر مقاومت و سن ایچ حضور دارد‌. این بازی قطعا جذاب ترین دیدار روز یکشنبه خواهد بود چون عیار این دو تیم با این تقابل سنجیده خواهد شد. باید منتظر ماند و دید کدام تیم دست پر از میدان مسابقه خارج خواهد شد.

فردوس - سن‌ایچ ساوه؛ صدرنشین برد پنجم را می‌خواهد

سن ایچ ساوه جز برد نتیجه ای دیگر در این فصل به دست نیاورده و بر روی نوار پیروزی قرار گرفته  است. ساوجی ها با ۱۲ امتیاز مقتدرانه بر بام فوتسال ایران ایستاده اند و این هفته به مصاف فردوس قم خواهند رفت. فردوس ۶ امتیازی در میانه جدول حضور دارد، می تواند با کسب سه امتیاز دست به کار بزرگی بزند و به یکه تازی صدرنشین پایان دهد و همچنین خود را به جمع مدعیان برساند.


مس سونگون - مقاومت البرز؛ برنده، شش امتیاز خواهد گرفت!

مس سونگون در کسب عنوان قهرمانی پوکر کرده و با کسب چهار عنوان قهرمانی پیاپی نشان داده تبریزی ها به غیر از مقام اول به جایگاه دیگری عادت ندارند. مس با سه برد در رده چهارم جا خوش کرده و می خواهد به جایگاه خود برگردد و این هفته کار سختی برابر مقاومت البرز دارد. سربازان البرزی این فصل طعم تلخ باخت را نچشیده اند. آن ها بر رتبه دوم تکیه زده اند. تقابل این دو تیم مدعی را می توان شش امتیازی دانست و هر کدام که موفق به برد شود صدر بر آن چشمک خواهد زد!

زندی بتن - چیپس کامل؛ دوئل همسفرهای قدیمی!

زندی بتن کلاردشت که تخت گاز از لیگ استان مازندران خود را به لیگ برتر فوتسال کشور رسانده و عنوان قهرمان فصل گذشته لیگ دسته اول فوتسال کشور را نیز یدک می کشد، میزبان همسفر خود خواهد بود. چیپس کامل مشهد و زندی بتن در لیگ دسته دوم در دو گروه مجزا حضور داشتند و همچنین فصل قبل در لیگ یک با یکدیگر دیدار کردند. در لیگ یک کلاردشتی ها در خانه موفق شدند مشهدی ها را شکست دهند ولی در مشهد بازی را به حریف خود واگذار کردند. زندی بتن با کسب عنوان قهرمانی به لیگ برتر رسید ولی چیپس کامل سهمیه لیگ برتر را خریداری کرد تا این فصل نیز همراه زندی بتن باشد. اکنون باید شاهد دوئل لیگ یکی های دیروز اما لیگ برتری های امروز باشیم.


راگا شهرری - فولاد زرند؛ قعرنشینان به هم رسیدند

راگا شهرری دومین فصل حضورش در لیگ برتر را تجربه می کند و تا اینجای کار بدون امتیاز در قعر جدول جا خوش کرده است‌. در خانه باید از فولاد زرند ایرانیان کرمان پذیرایی کنند‌. زرندی ها به عنوان نائب قهرمان لیگ دسته اول خود را به لیگ برتر رساندند و تا اینجای کار تنها دو مساوی به ثبت رسانده اند و با دو امتیاز در انتهای جدول نشسته اند‌.


شهروند ساری - سپاهان اصفهان؛ تقابل قدیمی ها با تازه واردها

شهروند ساری این فصل حال و روز خوشی ندارد و تنها یک امتیاز کسب کرده و باید در خانه به مصاف سپاهان اصفهان برود. اصفهانی‌ها با خرید سهمیه لیگ برتری شده اند و سه امتیازی هستند‌ ساروی‌ها با کسب برد می‌توانند خود را بالاتر از سپاهان ببینند و کمی از این روز های بد خود فاصله بگیرند‌.

تگ ها


فوتسال لیگ برتر فوتسال