استکی: نمی توان روی دربی اصفهان، اسم تبانی گذاشت

مربی ذوب آهن می گوید که شاگردانش از روحیه لازم برای بازی با سپاهان برخوردارند و آنها به دنبال کسب ۳ امتیاز این بازی هستند....

به گزارش "ورزش سه"، دو تیم سپاهان و ذوب آهن فردا و در دیداری حساس از هفته ماقبل پایانی رقابت های لیگ برتر، به مصاف هم می روند. در این بازی، شاگردان نویدکیا سخت به دنبال زنده نگه داشتن شانس های خود برای قهرمانی هستند و ذوبی ها نیز به دنبال کسب امتیاز و بقا در لیگ برتر بوده و همین مسئله باعث افزایش حساسیت های این بازی شده است.


حسن استکی مربی ذوب آهن در نشست خبری پیش از بازی فردا گفت: همیشه بازی های ذوب آهن و سپاهان خیلی خوب از آب درآمده یعنی برخلاف بعضی از دربی هایی که در کشور برگزار می شود، دربی اصفهان دیدارهای کسل کننده ای نبوده و تماشاگر پسند برگزار شده است. متأسفانه بازی هفته قبل را به نساجی واگذار کردیم. همه دیدند روی دو اشتباه و کم مسئولیتی دو گل خوردیم ولی موقعیت های زیادی داشتیم که متأسفانه نتوانستیم از آن استفاده کنیم و ۳ امتیاز بازی که برای ما خیلی حیاتی بود را از دست دادیم.


وی ادامه داد: خدا را شکر هنوز در جدول شرایط خوبی داریم. بچه ها روحیه لازم را برای این بازی دارند و شرایط بازی به نحوی است که هیچ کس نمی تواند اسم تبانی را روی آن بگذارد. سپاهان برای قهرمانی می جنگد و ما نیز باید حتما این ۳ امتیاز بازی را کسب کنیم.


مربی ذوب آهن درخصوص داوری بازی فردا نیز گفت: امیدوارم داور بازی فردا نیز مانند آقای فغانی که بازی هفته قبل را قضاوت کرد، یک داور باتجربه باشد. چون هم بازیکنان به ایشان احترام گذاشتند و هم مربیان و یک داوری کم اشتباه و خیلی خوبی را داشتند. امیدوارم بازی خوبی شود جدا از نتیجه که هم برای ما مهم است و هم برای سپاهانی ها، یک بازی جوانمردانه برگزار شود.


استکی در انتهای صحبت هایش درخصوص بازیکنان مصدوم و محروم تیمش نیز گفت: بازیکن مصدوم فقط آقای قاسم حدادی فر را داریم که از قبل دچار آسیب دیدگی شدند. پیمان رنجبری نیز ۴ کارته شده و محروم است. شهاب گردان نیز با رأی کمیته انضباطی محروم است و متأسفانه هنوز حکم قطعی او را صادر نکرده اند.


در پایان نیز مدیررسانه ای ذوب آهن گفت: کاش همانطور که رأی شهاب گردان چند دقیقه پس از بازی صادر شد، آرای کمیته انضباطی درباره سایر تیم ها و سایر بازیکنان به همین سرعت صادر می شد.

تگ ها


ذوب آهن اصفهان