توکلی: جاه‌طلبی این مربی برایم جذاب است

شاهین توکلی می‌گوید که پنالتی مس درست بوده است....

به گزارش ورزش سه، شاهین توکلی درباره بازی روز گذشته مس رفسنجان مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: بازی خوبی بود و بچه ها همه یک دل شده بودند. همه تلاشمان را کردیم و خیلی به این سه امتیاز نیاز داشتیم و برای آن واقعا زحمت کشیدیم و برنامه داشتیم. خدا کمک کرد و توانستیم این سه امتیاز را بگیریم و شرایطمان را در جدول کمی بهتر کنیم ولی هنوز به چیزی که می‌خواهیم نرسیدیم.

او با اشاره به عملکرد خودش مقابل نفت مسجدسلیمان اضافه کرد: خدا را شکر عملکرد خودم هم عملکرد بدی نبود و سعی می‌کنم که هفته به هفته این عملکرد را بهتر کنم و بتوانم جواب زحمات باشگاه مس را بدهیم.

توکلی درباره داوری بازی دیروز عنوان کرد: هفته قبل برای تیم مسجدسلیمان در بازی با آلومینیوم اتفاقاتی افتاده بود که کمی به داوری حساس شده بودند اما این صحنه ای که در این بازی پیش آمد همه حتی بچه های خودشان هم می‌گفتند پنالتی بود و به این مساله اذعان داشتند و داوری این بازی به نظر من خوب بود و کاملا به بازی مسلط بودند.

مدافع فصل گذشته آلومینیوم، درباره جدایی از این تیم و پیوستن به مس توضیح داد: با توجه به شرایط تصمیم گرفتم که از آلومینیوم جدا شوم و به تیم مس بیایم. از باشگاه آلومینیوم تشکر می‌کنم که واقعا باشگاه خیلی خوبی است و مردم اراک واقعا به من لطف داشتند ولی تصمیم گرفتم امسال در تیم مس باشم. اینجا شرایط کاملا مهیا است و امکانات وجود دارد و باشگاه مس همه تلاشش را می‌کند که جزو باشگاه های حرفه ای ایران باشد و خدا را شکر از شرایطم در مس راضی هستم.

وی در مورد کار کردن با محمد ربیعی گفت: آقای ربیعی جزو مربی های فنی و با علم و دانش فوتبال ما هستند و جوان بودن و جاه طلبی ایشان واقعا برای من جذاب است و واقعا از انتخابم راضی هستم و امیدوارم که روزهای خوبی را کنار هم تجربه کنیم.

بازیکن مس درخصوص جایگاه این تیم در جدول رده‌بندی گفت: جایگاه ما اینجا نیست و با توجه به کادرفنی و مدیریت و بازیکنانی که تیم در اختیار دارد مسلما جایگاه ما رتبه های بالاتری است. هنوز اوایل فصل است و مطمئنم این اتفاق برای مس رفسنجان رخ می‌دهد و ما اتفاقات خوبی را برای شهر رفسنجان رقم خواهیم زد.

او در واکنش به ورود تماشاگران پرسپولیس و استقلال به استادیوم گفت: این اتفاق خوبی است که کم کم ورود تماشاگران را آزاد می‌کنند اما این اتفاق باید برای تمام شهرها بیفتد و به صورتی هم باشد که کنترل شده باشد و باعث نشود شیوع بیماری افزایش پیدا کند. این اتفاق باید در تمام شهرها باشد که همه بتوانند از لذت فوتبال بهره‌مند شوند.

توکلی در پایان درباره بازی هفته آینده مس مقابل هوادار عنوان کرد: من بعضی از بازی های هوادار را دیده‌ام و واقعا تیم قابل احترامی است و فوتبال خوبی را خوبی را ارائه می‌دهند و شاید به علت اینکه تازه به لیگ برتر آمده باشند و هنوز با فضا هماهنگ نشده‌اند نتایج خوبی نگرفته باشند اما تیم خوب و قابل احترامی هستند و به نظر من بازی خیلی سختی داریم و محکوم هم هستیم سه امتیاز را بگیریم اما هوادار تیم بسیار خوبی است و مطمئنم روند رو به رشدی را در پیش می‌گیرد.

تگ ها


شاهین توکلی آلومینیوم اراک