لیونل مسی: هنوز هم دلیل کار نیمار را نفهمیدم!

لیونل مسی هنوز هم دلیل جدایی نیمار از بارسلونا در تابستان سال ۲۰۱۷ را متوجه نشده است....

به گزارش "ورزش سه"، مستند "نیمار؛ هرج و مرج" یکی از مستندهای ورزشی جدید نتفلیکس بوده و این مجموعه سه قسمتی که زندگی و دوران پرفراز و نشیب این ستاره برزیلی می پردازد. در بخش های کوتاه منتشر شده از این مستند، حقایق جالبی در مورد جدایی جنجالی نیمار در سال ۲۰۱۷ از بارسلونا و انتقال به پاری سن ژرمن و البته تلاش این تیم برای بازگشت به نوکمپ فاش شده است.

در بخشی از این مستند پدر نیمار می گوید: "پسرم به درخواست من بارسلونا را ترک نکرد. او خودش تصمیم گیرنده بود و می خواست آنجا را ترک کند. نیمار برای خودش هدفی تعیین کرده بود. او هرگز نمی خواست بهتر از مسی باشد و هدفش از جدایی خارح از شدن زیر سایه این بازیکن نبود. در واقع، نیمار لیونل مسی مسی را خیلی دوست دارد."

همچنین در بخشی از این مستند لیونل مسی در مورد جدایی نیمار از بارسلونا صحبت کرده و گفت: "من واقعا هنوز دلیل رفتن نیمار را نفهمیدم و او هرگز به ما نگفت چرا چنین تصمیمی گرفت."

اما لوئیس سوارز، ضلع سوم مثلث طلایی بارسلونا در این رابطه صریح تر بوده و گفت: "من به نیمار گفتم که به عنوان یک دوست در رابطه با این تصمیم چگونه فکر می کنم و با نظر او موافق نیستم."

اما خود نیمار هم در این مستند در مورد روزهای ابتدایی حضورش در بارسلونا و البته تلاش در سال ۲۰۱۹ برای بازگشت به نوکمپ اینگونه می گوید: "روزهای سختی داشتم و در سرویس بهداشتی باشگاه گریه می کردم. اما لیونل مسی به من دلداری داده و از من خواست همان‌طور که در سانتوس بازی می کردم، اینجا نیز عملکرد خوب خود را به نمایش بگذارم.

تلاش برای بازگشت به بارسلونا؟ من علاقه داشتم دوباره راهی این تیم شوم و می دانستم در بارسلونا رضایت خواهد داشت. مشکلی با پاری سن ژرمن و هواداران این تیم نداشتم، اما فقط به دنبال حس خوشحالی دوباره بودم."

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی نیمار فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال