نخودی: فکر نمی‌کردم امسال اینقدر سال خوبی باشد

نایب قهرمان کشتی آزاد جهان می‌گوید: هرگز فکرش را نمی‌کرده که سال ۲۰۲۱ با دو مدال طلای جوانان جهان و نقره بزرگسالان جهان برایش تمام شود و امید دارد که نقره‌اش را به طلا تبدیل کند....

وی با اشاره به اینکه حریف نیمه‌نهایی تیمش در وزن ۷۹ کیلو اقدام به جذب کشتی‌گیر خارجی کرده، گفت: کشتی‌گیر بلاروسی قرار است برای تیم فولادین ذوب کشتی بگیرد. به دنبال شکست این حریف هستم و دوست دارم با او کشتی بگیرم و خودم را محک بزنم.

وی که طبق رنکینگ اعلام شده از سوی اتحادیه جهانی در رده سوم وزن ۷۹ کیلوگرم جهان قرار گرفته، در خصوص اینکه آیا فکرش را می‌کرد در سالی که طلای جوانان جهان را به خود اختصاص داده، بتواند در رده سنی بزرگسالان هم صاحب مدال نقره شود؛ عنوان کرد: فکرش را نمی‌کردم که سال ۲۰۲۱ به این شکل برایم رقم بخورد و اینقدر سال خوبی باشد. خدا را شکر که امسال به این شکل برایم تمام می‌شود.

قهرمان جوانان جهان در جهانی اوفا با اشاره به تلاشش برای تغییر رنگ مدالش در سال آینده، گفت: سعی می‌کنم در سال‌های بعد بهتر از این باشم و نقره بزرگسالان جهانم را به طلا تبدیل کنم.

نخودی تاکید کرد، قصد تغییر وزن ندارد و به جهانی سال آینده فکر می‌کند: فعلا که در همین ۷۹ کیلو هستم. بازی‌های آسیایی در اوزان المپیکی برگزار می‌شود و طبیعتا من برای رسیدن به دوبنده تیم ملی در جهانی تمرین می‌کنم.

تگ ها


محمد نخودی آزاد کشتی کشتی