طارمی فقط ۱۶ روز وقت استراحت دارد!

ستاره تیم ملی فوتبال ایران پس از پایان رقابت‌های ملی، حالا فرصت کمی برای استراحت پیش از شروع رقابت‌های لیگ برتر دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهدی طارمی که پس از گذراندن یک فصل درخشان در تیم فوتبال پورتو، چه در رقابت‌های لیگ داخلی فوتبال پرتغال و چه در تورنمنت لیگ قهرمانان اروپا، بلافاصله به اردوی تیم ملی در کیش اضافه شد تا خود را مهیای حضور در دور دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر کند، حالا در وضعیتی مشابه باید خیلی زود به تیم باشگاهی‌اش بازگردد.

طارمی که نمایش درخشانی در چهار مسابقه ملی داشت و توانست یکی از پایه‌گذاران صعود تیم ملی به دور نهایی مقدماتی جام جهانی نام گیرد، تنها فرصتی ۱۶ روزه برای استراحت خواهد شد و پس از گذراندن یک فصل سنگین و پرفشار در عرصه ملی و باشگاهی، باید فصل جدید فوتبالی خود را به سرعت آغاز کند.

براساس خبری که روزنامه «رکورد» پرتغال خبر داد تمرینات پیش فصل تیم فوتبال پورتو از روز ۲ جولای (۱۱ تیرماه) آغاز خواهد شد؛ به این ترتیب مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو باید از ۱۱ تیر در تمرینات پورتو شرکت کند تا این‌چنین کار خود را برای فصل باشگاهی ۲۰۲۱-۲۰۲۲ آغاز کند و فرصت کمی برای استراحت میان دو فصل داشته باشد.

تگ ها


تیم ملی ایران فوتبال ایران مهدی طارمی فوتبال