مطهری: حرف اول گل‌محمدی حضور آقاکریم است

حمید مطهری می‌گوید که سیدجلال حسینی باید به الگوی دیگر بازیکنان تبدیل شود چرا که او به تیم فکر می‌کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، حمید مطهری دستیار یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی با شاهین بوشهر شرکت کرد و در ابتدای صحبت هایش با تبریک ولادت امام رضا (ع) به دیدار مقابل شاهین پرداخت. این در حالی است که قرار بود یحیی گل‌محمدی در نشست خبری حضور یابد اما در نهایت مطهری دستیار او به نشست امد.

* شاهین با اصالت و پرطرفدار است
مطهری در ابتدای صحبت هایش با اشاره به این دیدار گفت: هفته قبل ما با پیکان بازی داشتیم و میبینم که در فضای رسانه ای و مجازی از این صحبت می‌کنند که بازی با تیم های پایین جدول آسان است اما اینطور نیست و دیدید که پیکان هم انتحاری بازی کرد. شاهین تیم بااصالت و خوبی است و طرفداران پرتعدادی هم دارد. در تمرین روی نکات تیم شاهین توجه کردیم و امیدواریم در وهله اول پیروز شویم و سپس بازی خوبی را هم ارائه کنیم.

* سیدجلال باید الگو باشد
وی درباره گلزنی مهاجمان پرسپولیس هم توضیح داد: هدف ما این است که رو به جلو بازی کنیم و رویه ما همیشه این بوده که ذوب تاکتیک تیمی کار کنیم. همه بازیکنان برای ما اهمیت دارند چه باتجربه ها و چه جوان ها و باید یک تیم باشیم. سیدجلال در دقیقه ۹۰ بازی با پیکان وارد زمین شد و دیدید که چطور با انگیزه بود و روی ریباند هم چگونه عمل کرد، او باید الگوی دیگر بازیکنان باشد چرا که همه باید به تیم فکر کنند. ما به وحدت تاکتیکی رسیده‌ایم.

* آنتورپ با حضور بیرانوند در پرسپولیس موافقت نکرد
می‌دانیم که بیرانوند دروازه بان بزرگی است و تا اینجا با تمام وجود بازی کرده، من هم شنیدم به کمیته انضباطی باشگاه دعوت شده اما از جزییات خبری ندارم. همه ما باید حرفه ای باشیم و حرفه ای فکر کنیم و علیرضا هم به همین شکل است، او تا ۱۱ تیر با ما قرارداد دارد و الان در اختیار آنتورپ است. ما یک نامه هم زدیم اما آنتورپ با حضور بیرانوند موافقت نکرد.

* عالیشاه و نادری استراحت می‌کنند 
دستیار گل‌محمدی درباره مصدومیت امیری اظهار داشت: مصدومیت طبیعی است و ما همیشه با آن روبرو بودیم. وحید امیری در بازی با پیکان از ناحیه همسترینگ آسیب دید. او بازیکن انفجاری است و این مصدومیت برایش طبیعی است و بیشتر در معرض این نوع مصدومیت ها قرار دارد. نادری و عالیشاه آسیب دیدگی جزئی دارند و به همین خاطر به آن ها استراحت می‌دهیم.

* دوست داریم در زمین قهرمان شویم
او در مورد شایعات تعطیلی لیگ نیز توضیح داد: ما همیشه اولویتمان سلامت جامعه بوده اما می‌خواهم بگویم که دوست داریم در زمین فوتبال   حقمان را با برد و بازی قابل احترام بگیریم و اینطور قهرمان شویم. ما تابع سازمان لیگ هستیم  و ستاد مقابله با کرونا هستیم و هرچیزی که آن ها بگویند و تصمیم بگیرند را انجام می‌دهیم.

بیشتر بخوانید:
واکنش تند پرسپولیسی‌ها به توافق تیم ملی و باقری
پیشنهاد یک تیم بزرگ چینی به مدافع تیم ملی فوتبال ایران

طارمی دوباره روی جلد روزنامه «رکورد»/ توافق برای انتقال به بنفیکا؟

تگ ها


حمید مطهری پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس نشست خبری پرسپولیس شاهین پرسپولیس-شاهین لیگ برتر خلیج فارس فوتبال