جمالو: همه با هم علیه اعتیاد و مواد مخدر متحد شویم

مدیرکل روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر می گوید اعتیاد یک بلای طبیعی است که باید همه اقشار به‌خصوص ورزشکاران برای مقابله با آن و آگاهی‌بخشی به جامعه کمک کنند....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران، ۵ تیرماه روز جهانی مبارزه با مواد مخدر و سرآغاز هفته مبارزه با مواد مخدر در کشور است، به همین مناسبت مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر اختصاص به این مناسبت دارد و با شعار «همه با هم نه به اعتیاد» آغاز می‌شود.

محمد جمالو مدیر روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر در این رابطه اظهار داشت: وقتی بلایایی طبیعی نظیر سیل و زلزله در منطقه‌ای از کشور رخ می‌دهد، هم‌میهنان عزیز ایران خودشان را مکلف به کمک می‌دانند و گاهی اوقات حتی مشاهده می‌کنیم که میزان کمک‌های ارسالی بیشتر از نیاز هم هست، اکنون  باید اعتیاد را یک بلای واقعی اجتماعی بدانیم  که دامان جوانان ما را گرفته است.

وی افزود: براساس تئوری‌های نوین علمی برای مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد راهی جز مشارکت همه مردم وجود ندارد، ۲۶ ژوئن روز جهانی مبارزه با مواد مخدر است که به همین مناسبت از همه ورزشکاران، هنرمندان، روحانیون، اساتید دانشگاه‌ها و همه اقشار جامعه می‌خواهیم که دست در دست هم برای مقابله با این بلیه بزرگ اجتماعی متحد شویم.

مدیرکل روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: اتفاقات خوبی در ستاد مبارزه با مواد مخدر هم رخ داده که یکی از آنها شکستن رکورد کشف و امحای مواد مخدر است و نهادهای بین‌المللی معتبر زیادی از کشورمان به همین دلیل تقدیر کرده‌اند با این حال مقابله تنها راه مبارزه با مواد مخدر نیست و جوانان باید در این رابطه آگاهی کامل داشته باشند و بتوانیم با کمک هم ایرانی عاری از دیو مواد مخدر داشته باشیم.

تگ ها


سازمان لیگ برتر