لیونل مسی به یک دلیل توپ طلا گرفت

بیکسنت لیزارازو، مدافع سابق تیم ملی فرانسه معتقد است توپ طلای سال ۲۰۲۰ باید به رابرت لواندوفسکی برسد....

به گزارش "ورزش سه"، هفته گذشته مراسم اهدای جایزه توپ طلای سال ۲۰۲۱ در شهر پاریس برگزار شده و این لیونل مسی، فوق ستاره ۳۴ ساله و آرژانتینی بود که موفق شد برای هفتمین بار این عنوان را در دوران ورزشی خود کسب کند. البته بسیاری معتقدند امسال این جایزه حق رابرت لواندوفسکی بود و بیکسنت لیزارازو ضمن تایید این نطریه مدعی شد لیونل مسی تنها به دلیل شهرت بالاتر خود موفق شد جایزه شسال ۲۰۲۱ را نیز از آن خود کند.

بیکسنت لیزارازو گفت: "بی تردید لیونل مسی امسال نیز در بین سه بازیکن برتر جهان جای داشت، اما دلیل رسیدن توپ طلا به این بازیکن در سال ۲۰۲۱ بیشتر شهرت و اعتبار این بازیکن بود. اگرچه شکی نیست که لیونل مسی یکی از بهترین بازیکنان این دهه بوده و نام او در کنار بازیکنانی مانند پله و مارادونا خواهد بود، اما شهرت لیونل مسی در سال جاری باعث شد او بالاتر از رابرت لواندوفسکی قرار بگیرد.

اینکه در سال ۲۰۲۰ جایزه توپ طلا به رابرت لواندوفسکی اهدا نشد را یک بی عدالتی بزرگ می دانم و این اتفاق برای او واقعا ناامید کننده بود. ما باید با اهدای توپ طلای سال ۲۰۲۰ به لواندوفسکی عدالت را برقرار کنیم. در واقع در این مراسم به او جایزه ای جدید دادند و من اخباری در مورد احتمال رسیدن جایزه سال قبل به لواندوفسکی شنیده ام."

تگ ها


پاری سن ژرمن بیزانت لیزارازو روبرت لواندوفسکی لیونل مسی بایرن مونیخ