تاریخ ال‌کلاسیکوی سوپرکاپ مشخص شد

دو تیم بارسلونا و رئال مادرید در نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت....

به گزارش "ورزش سه"، سوپرکاپ اسپانیا در چند سال اخیر به صورت تورنمنت در آمده تا جذابیت بیشتری برای فوتبال‌دوستان داشته باشد.

به این ترتیب دیگر تک بازی بین قهرمان لالیگا و قهرمان کوپا دل ری برگزار نمی‌شود و رقابتی متشکل از چهار تیم با برگزاری دو دیدار نیمه نهایی و فینال را شاهد هستیم.

این مینی تورنمنت امسال هم در کشور عربستان برگزار می‌شود و تیم‌های اتلتیکو مادرید، مدافع عنوان قهرمانی لالیگا، به همراه بارسلونا، مدافع عنوان قهرمانی کوپا دل ری، و اتلتیک بیلبائو و رئال مادرید در آن حضور خواهند داشت.

تاریخ دقیق برگزاری این مسابقات ساعتی پیش اعلام شد و بر این اساس ال‌کلاسیکوی اضافه فصل بین رئال مادرید و بارسلونا در تاریخ چهارشنبه ۲۲ دی و دیگر دیدار نیمه نهایی بین اتلتیک بیلبائو و اتلتیکو مادرید در تاریخ پنج شنبه ۲۳ دی برگزار می‌شود.

برنده این دو دیدار برای کسب عنوان قهرمانی در بازی فینال که روز یکشنبه ۲۶ دی برگزار خواهد شد روبروی هم قرار خواهند گرفت.

این اولین ال‌کلاسیکویی خواهد بود که ژاوی هرناندز در سمت مربی روی نیمکت بارسلونا تجربه می‌کند و می‌تواند از حساسیت و البته جذابیت بسیاری برای او و هواداران بارسلونا برخوردار باشد.

بارسا در چند ال‌کلاسیکوی اخیر موفق به پیروزی برابر رئال مادرید نشده و مطمئنا ژاوی که سابقه خوبی در پیروزی برابر این تیم در سال‌های فوتبالش دارد سعی می‌کند این تجربه را روی نیمکت و در هدایت بارسا به کار بگیرد.

تگ ها


ژاوی رئال مادرید بارسلونا