محمدی: در استقلال هیچ‌چیز سر جایش نیست

دروازه‌بان سابق استقلال با ابراز امیدواری برای موفقیت تیم ملی برابر عراق، به تشریح شرایط استقلال نیز می‌پردازد....

به گزارش "ورزش سه"، محمد محمدی، گلر اسبق استقلال در خصوص وضعیت تیم ملی بعد از سه برد روحیه‌بخش مقابل رقبا می‌گوید: تیم ملی بازی خوبی را مقابل کامبوج انجام داد و می‌توانست گل‌های بیشتری را هم به ثمربرساند از نظرم این دیدار محک خوبی برای بازیکنان تیم ملی بود که آماده دیدار مقابل عراق شوند. آن بازی دیگر بازی مرگ و زندگی است و حکم صعود به مرحله بعد را دارد امیدوارم که در آ‌ن بازی هم سربلند باشیم.

وی با اعلام حساسیت جدال مقابل عراق گفت: ایران و عراق سال‌هاست که با یکدیگر بازی می‌کنند و به نوعی این قصه سر دراز دارد فوتبال عراق با ایران کری دارد و دوست دارد همیشه مقابل ما برنده باشد و همین حساسیت بازی را زیاد خواهد کرد. امیدوارم که بتوانیم با تمرکز بالا و درصد اشتباه کمتر پیروز شده و با صدرنشینی به مرحله بعدی راه پیدا کنیم.

وی ادامه داد: بازیکنان تیم ملی نیازی به توصیه من ندارند زیرا که ‌آنها خودشان از تجربه و کیفیت بالا برخوردار هستند و خودشان هم می‌خواهند با ارائه یک عملکرد خوب به پیروزی برسند.

محمدی با تمجید از خط هجومی تیم ملی می‌گوید: هم طارمی هم سردار و هم جهانبخش نشان دادند که از توانایی‌های بالایی برخوردار هستند شما دیدید که در کنار این بازیکنان کریم انصاری‌فر و مهدی قایدی هم به عنوان بازیکنان با کیفیت تیم ملی عملکرد خوبی داشته و موفق به گلزنی نیز شدند. همین کریم انصاری‌فر مدعی آقای گلی در این مرحله است. امیدوارم همین روند خوب تیم ملی در ادامه مسابقات هم ادامه داشته باشد.

محمدی درباره عملکرد دراگان اسکوچیچ طی حضور روی نیمکت تیم ملی گفت: اسکوچیچ نشان داد شناخت خوبی از فوتبال ایران دارد او چندین سال در تیم‌های مختلف در لیگ ایران مربیگری کرده و با روحیات بازیکنان ایرانی آشنایی کامل دارد و همین باعث شده که در تیم ملی به موفقیت خوبی برسد امیدوارم که این روند خوب انشاالله با صعود به جام جهانی کامل شود.

گلر اسبق استقلال درباره وضعیت این تیم نیز می‌گوید: شرایط استقلال زیاد تعریفی ندارد زیرا که هیچ چیز سر جای خودش نیست امیدوارم هر چه زودتر این شرایط بهتر شود زیرا دودش به چشم استقلال می‌رود مدیران باید هر چه زودتر شرایط را کمی بهبود ببخشند و با جلساتی که می‌گذارند هماهنگ‌تر شوند. باید هر چه زودتر به بازیکنان پرداختی صورت بگیرد.

محمدی در پایان ابراز امیدواری می‌کند شاگردان مجیدی موفق شوند در جام حذفی به عنوان ارزشمندی دست یابند: استقلال باید در جام حذفی به قهرمانی برسد و هواداران را بعد از مدت‌ها از خودشان راضی کنند.به هرحال برای قهرمان شدن نباید فرق کند که مقابل کدام تیم بازی می کنی . امیدوارم این بار استقلال برنده دربی باشد.

تگ ها


لس آنجلس بلوز استقلال تهران محمد محمدی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال