تغییر در برنامه دیدارهای لبنان و کره جنوبی

پس از درخواست فدراسیون فوتبال کره جنوبی و موافقت همتایان لبنانی، ترتیب برگزاری دیدارهای دو تیم تغییر پیدا کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روز گذشته وب سایت لبنانی lebanonfg در خبری مدعی شد طبق هماهنگی های به عمل آمده، ورزشگاه صیدا بیروت در تاریخ ۱۶ شهریور، میزبان دیدار تیم های کره جنوبی و لبنان نخواهد بود. این وب سایت اشاره کرده است که فدراسیون لبنان با توجه به درخواست همتای کره ای خود، با توجه به اینکه علاقه مشترکی برای انتقال بازی وجود دارد، موافقت کرد که بازی رفت ابتدا در کره جنوبی برگزار شود.


به دلیل اینکه ورزشگاه صیدا هنوز برای برگزاری دیدارهای مقدماتی جام جهانی آماده نیست، لبنان باید هر ۴ بازی ابتدایی خود را در خارج از خانه برگزار کند. این تیم برای پنجمین بازی خود در تاریخ ۲۰ آبان می تواند پذیرای تیم ملی ایران باشد.


وب سایت فدراسیون فوتبال نیز در خبری اعلام کرد که در نامه ارسالی از سوی AFC قید شده است که پیرو موافقت فدراسیون فوتبال لبنان جهت تغییر ترتیب بازی این تیم با کره جنوبی، برنامه مسابقه این دو تیم در مسابقات مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی تغییر کرده و ابتدا کره جنوبی در تاریخ ۱۶ شهریور میزبان لبنان خواهد بود و در بازی برگشت به تاریخ ۷ بهمن، لبنانی ها از حریف خود پذیرایی خواهند کرد.

تگ ها


کره جنوبی تیم ملی کره جنوبی فوتبال جهان لبنان فوتبال