افشای یک مذاکره؛ استقلالی‌ها سراغ اینزاگی رفتند!

مسئولان باشگاه استقلال قبل از انتخاب استراماچونی، یک گزینه سرشناس و نامدار را برای نشاندن روی نیمکت تیم خود انتخاب کرده بودند....

به گزارش مدال، آندره‎آ استراماچونی یکی از مربیان سرشناس ایتالیایی است که از ابتدای فصل به جمع آبی‎پوشان پیوست تا این تیم را در جهت کسب قهرمانی در لیگ کمک کند. البته اتفاقات روز‌های اخیر به شکلی پیش می‎رود که انگار او با برخی مدیران باشگاه به مشکل برخورده و چندان از شرایط خود در تهران راضی نیست.

روز گذشته، مدرکی به دست‎مان رسید که نشان می‎دهد قبل از جذب استراماچونی، استقلالی‎ها به دنبال مذاکره و عقدقرارداد با فیلیپو اینزاگی مهاجم پیشین تیم ملی ایتالیا و باشگاه‌های یوونتوس و میلان بودند.

اینزاگی از سال ۲۰۱۴ دوران سرمربی‎گری خود را آغاز کرده و حالا هم سرمربی بنونتو ایتالیا است. گویا مدیران استقلال از طرف فردی به نام «ایمان» پیشنهاد خود را به اینزاگی رساندند، اما شرایط به شکل دیگری رقم خورد و «کاررا» به باشگاه پیشنهاد شد. بعد از کاررا هم، قرعه به نام استراماچونی افتاد تا او روی نیمکت آبی پوشان بنشیند.

ماجرای مذاکرات استقلالی‌ها قبل از جذب استراماچونی با اینزاگی تا امروز پنهان مانده بود، اما این موضوع در نوع خود جالب به نظر می‎رسد.

اخبار مرتبط:

گزارش تمرین امروز استقلال؛ اشتباه دانسی در تشخیص دروازه‌بان تیم!

تگ ها


فیلیپو اینزاگی اخبار باشگاه استقلال اخبار استقلال استقلال استراماچونی نیمکت استقلال نیمکت مربیگری استقلال آندره آ استراماچونی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال