کوزین:می‌خواستم بخشی از طلبم را ببخشم ولی ...

مربی سابق شهر خودرو به حواشی شکل گرفته درباره میزان طلب او از باشگاه مشهدی واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه" در ادامه مشاجرات کلامی میان مدیرعامل شهر خودرو و هیات فوتبال خراسان رضوی، معمایی اعلام بی‌اطلاعی از پرونده کوزین کرد و آن را مربوط به دورانی دانست که تیم در اختیار مدیریت استانی بوده و از طرف دیگر، حیدری اعلام کرد که هیات فوتبال وظیفه خود را انجام داده و با پیگیری‌های خود توانسته از ۱۴۰ هزار دلار طلب این مربی ایتالیایی را به ۷۵ هزار دلار تقلیل دهد.

برای بررسی صحت و سقم این مسئله با استفان کوزین تماس داشتیم و وی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: من واقعا متعجبم؛ مسئله طلب ۱۴۰ هزار دلاری من از باشگاه شهر خودرو دروغ محض است، اصلا چنین میزان طلبی وجود ندارد و مبلغ درخواستی من از باشگاه شهر خودرو ۷۵ هزار دلار بود که این مسئله از سوی فیفا به باشگاه به انضمام ۷۵۰۰ فرانک سوئیس جریمه، ابلاغ شده است.

کوزین با تکرار این مسئله که او به دنبال تعامل با باشگاه مشهدی بوده، گفت: زمانی که نام تیم پدیده بود، به واسطه پادرمیانی‌هایی که مجتبی سرآسیایی انجام داد، وکیل من مذاکراتی با آقایان وطن‌خواه و ستایش‌مند داشت و حتی من راضی به آن شده بودم که با دریافت نیمی از مطالباتم (حدود ۴۰ هزار دلار) آن‌هم در دو مرحله، مابقی طلب خودم را ببخشم و در این پرونده به سود باشگاه مشهدی رضایت بدهم و شکایتم را پس بگیرم.

مربی ایتالیایی شهر خودرو در لیگ نوزدهم ادامه داد: اما واقعیت مدیران وقت هیچ همراهی با من نکردند؛ آن‌ها گفتند ما یک وکیل خبره خواهیم گرفت و تو را در این پرونده شکست می‌دهیم و با توجه به اسناد و مدارک پولی در این زمینه پرداخت نمی‌کنیم، اما فکر می‌کنم حدود ۲۰۰ میلیون خرج وکیل شد و در نهایت رأی فیفا هم به سود من صادر شد. واقعا نمی‌دانم این وارونه‌گویی‌ها برای چه بوده و از شرایط اطلاعی ندارم.

گفتنی است که ۲۰ روز تا پایان مهلت فیفا به باشگاه شهر خودرو زمان باقی مانده است و در این مدت باید ۷۵ هزار دلار طلب کوزین بعلاوه ۷۵۰۰ فرانک سوئیس جریمه از سوی باشگاه مشهدی پرداخت شود و در غیر این‌صورت، جریمه‌هایی چون بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی، کسر امتیاز و سقوط به دسته پایین‌تر در انتظار شهر خودرو خواهد بود.

تگ ها


استفان کوزین پدیده مشهد