میلان در آستانه جذب هافبک نیمکت‌نشین رئال مادرید

به نظر می‌رسد که این سکو در آستانه انتقال به میلان قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، چند فصل پیش بود که ایسکو بعد از نیمکت‌نشینی های پیاپی در رئال مادرید تا آستانه جدایی از این تیم پیش رفت اما روی کارآمدن زین الدین زیدان شرایط را برای او تغییر داد و این ستاره اسپانیایی به یک مهره اصلی در ترکیب لوس بلانکوس تبدیل شد.

با این وجود در دوره دوم حضور زیدان در رئال مادرید، این سرمربی فرانسوی نشان داد که علاقه چندانی به استفاده از ایسکو در ترکیب اصلی خود ندارد و طی یکی دو فصل گذشته این ستاره اسپانیایی دائماً با نیمکت‌نشینی دست و پنجه نرم کرده است. همچنین روی کارآمدن کارلو آنچلوتی نیز تغییر چندانی در وضعیت این بازیکن ایجاد نکرده است.

قرارداد هافبک اسپانیایی در پایان فصل با رئال‌مادرید به اتمام می‌رسد و تایید شده که دو طرف هیچ علاقه‌ای به مذاکره برای تمدید نیز ندارند؛ در واقع با این تفاسیر باید جدایی ایسکو از جمع کهکشانی‌ها را قطعی تلقی کرد. از طرفی طی هفته های گذشته از میلان به عنوان محتمل‌ترین مقصد برای این بازیکن نام برده شده است و حالا منابع نزدیک به این باشگاه ایتالیایی تایید کرده اند که مذاکرات روسونری برای به خدمت گرفتن ایسکو در جریان است و احتمالاً او در ژانویه به سن‌سیرو خواهد آمد.

تگ ها


آث میلان ایسکو رئال مادرید