راموس در پیراهن پی اس جی برایم عجیب است

اسطوره رئال مادرید معتقد است بهتر بود شرایطی فراهم می شد تا سرخیو راموس در رئال بماند....

به گزارش "ورزش سه"، سه ماه پیش راموس اعلام کرد که با باشگاه رئال مادرید برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده و بعد از ۱۶ سال از این تیم جدا خواهد شد. نشست خبری خداحافظی سرخیو راموس به احساسی ترین شکل ممکن برگزار شد و چند روز بعد این مدافع ۳۴ ساله اعلام کرد با باشگاه پاری سن ژرمن برای انتقال به فرانسه به توافق رسیده است.

راموس به دلیل مصدومیت در اواخر ماه جولای، نتوانست در بازی های پیش فصل پی اس جی، دیدار سوپرکاپ فرانسه و نیز هفته های ابتدایی لوشامپیونا حاضر باشد و طبق ادعای رسانه های فرانسوی، صبر هواداران را نیز لبریز کرده است. او در سال ۲۰۲۱ تنها ۴ بار برای رئال به میدان رفت و یورو ۲۰۲۰ را نیز از دست داد. راموس اخیرا بار دیگر مصدوم شده و زمان بازگشتش نامشخص است.

ایکر کاسیاس اسطوره رئال در مورد جدایی راموس گفت:« همیشه وقتی یک دوست از رئال می رود، تماشای او با پیراهن تیمی دیگر دشوار است. جدایی سرخیو برایم عجیب تر نیز بود چرا که سال ها برای رئال بازی می کرد و تصور نمی کردم هرگز به تیمی دیگر برود. تماشای او با پیراهن پی اس جی ساده نیست ولی همه می دانیم که در فوتبال هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. باشگاه به جای او داوید آلابا را جذب کرد که او هم یک ستاره بزرگ در دنیای فوتبال است.»

کاسیاس در مورد پیروزی دیشب رئال بر اینتر و شانس های قهرمانی چمپیونزلیگ گفت:« یک بازی جدی و محکم بود و خوشبختانه به سه امتیاز بسیار مهم بازی رسیدیم. این برای شروع یک پیروزی عالی محسوب می شود. دیشب پی اس جی مساوی کرد و رئال برد اما هنوز برای نتیجه گیری زود است. ماه مارس و آوریل می توان بهتر در مورد مدعیان قهرمانی اظهارنظر کرد.»

تگ ها


سرخیو راموس تیم ملی اسپانیا ایکر کاسیاس پاری سن ژرمن رئال مادرید