محمدی: به مسعود شجاعی ایمان داریم

مدافع تراکتور برابر تیم سابقش از انگیزه‌های خود در‌ این جدال می‌گوید....

به گزارش “ورزش سه”، هادی محمدی مدافع باتجربه تراکتور در آستانه تقابل با ذوب آهن به عنوان تیم سابقش از انگیزه‌های خود برای این بازی می‌گوید.


آقا مسعود با ما تمرین کرد و انگیزه برد داریم‌

خدا را شکر تمرینات خوبی داشتیم. ریکاوری خوبی داشتیم و بچه‌ها همه سرحال هستند. آقا مسعود هم پا به پای ما تمرین کرد. حالا مسئولیت سرمربیگری هم به او دادند و تا زمانی که خودش بخواهد این مسئولیت را بر عهده دارد. خدا را شکر همه چیز خوب است.

کاملا از جو اصفهان اطلاع داریم

شش بازیکن ما سابقه حضور در ذوب آهن را دارند. خودم هم بین این دو تیم در حال رفت و آمد بوده‌ام! این موضوع خیلی به ما کمک می‌کند چون بچه‌های ما از زمین و جو اصفهان خیلی خوب با خبر هستند. ما آمادگی لازم را برای بازی داریم و امیدوارم با نتیجه خوب از زمین خارج شویم.

فقط بین ذوب آهن و تراکتور جابجا شدم

من دو باشگاه ذوب آهن و تراکتور را از صمیم قلب دوست دارم و خیلی در این دو باشگاه احساس راحتی می‌کنم. جابجایی‌هایی که در این چند سال اخیر برای من اتفاق افتاده در بین این دو باشگاه بوده و جای دیگری بازی نکردم. از شرایط این دو باشگاه راضی هستم .

ذوب آهن رقیب خطرناکی است

این گونه نیست که ذوب آهن ضعیف باشد. در خیلی از مواقع در حق ذوب آهن اجحاف شده است. آنها مقابل پرسپولیس خیلی خوب کار کردند و رقیب خطرناکی برای ما محسوب می‌شوند. ما کار خیلی سختی داریم و به نظرم ذوب آهن اصلا تیم ضعیفی نیست ولی  ما سه امتیاز را  می‌خواهیم.

باید در یک نیمه ۵ گل به صنعت نفت می‌زدیم

تیم ما خیلی خوب فوتبال بازی می‌کند و سعی می‌کنیم تفکرات آقا مسعود را اجرا کنیم و فوتبال روز را اجرا می‌کنیم . اگر بازی با صنعت نفت را دیده باشید متوجه می‌شوید که ما خیلی عجیب غریب باختیم چون باید حداقل نیمه اول ۵ گل می‌زدیم. نمی‌دانم چه شد که باختیم ولی صنعت نفت واقعا خوش شانس بود‌. در دیدار با شهر خودرو هم آنها ۱۱ نفره روی دروازه خودشان بودند و اگر آمار بازی را مشاهده می‌کردید متوجه می‌شدید که ما چقدر خوب بودیم. تیم هایی که به تبریز هم می‌آیند می‌خواهند یک امتیاز را از ما بگیرند و تدافعی بازی می‌کنند اما همین روند و شیوه بازی را ادامه دهیم نتیجه می‌گیریم و همه ما به تدابیر تاکتیکی آقای شجاعی ایمان داریم.

تگ ها


تراکتور مسعود شجاعی ذوب آهن اصفهان هادی محمدی