نعمتی: من گزینه اول آقای یحیی برای پرسپولیس بودم

مدافع جوان پدیده مشهد که یک بار موردتوجه برانکو و در نیم فصل هم یحیی گل محمدی قرار گرفته بود، نتوانست پیراهن پرسپولیس را از آن خود کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، علی نعمتی، مدافع جوان پدیده مشهد که دو فصل قبل در لیست خرید برانکو ایوانکوویچ قرار گرفته بود و در نقل و انتقالات زمستانی نیز از سوی یحیی گل محمدی برای حضور در این تیم دعوت شده بود، به دلیل عدم دریافت رضایتنامه نتوانست به خواسته خود دست یابد.

علی نعمتی در خصوص بازی این تیم برابر ذوب‌آهن اصفهان گفت: بازی سختی و پر تنشی بود.  ذوب آهن کاملا بسته بازی می‌کند و کار را برای هر تیمی سخت می‌کند. متاسفانه اول بازی نیز ما غافلگیر شدیم و گل خوردیم و عقب افتادیم. بعد از دریافت گل همه تلاش خود را کردیم که به بازی برگردیم و موفق شدیم گل مساوی را به ثمر برسانیم. اما بسته بازی کردن این تیم متاسفانه مانع نتیجه گیری و پیروزی ما  در مشهد شد.

وی درباره بازی آینده این تیم با آلومینیوم اراک نیز گفت: آلومینیوم تیم خوب و قابل احترامی است و نتایج خوبی گرفته است. این تیم در جدول بالاتر از ما قرار دارد. ما نیز جلوی هر تیمی که به میدان برویم صدر در صد به دنبال ۳ امتیاز هستیم تا عقب افتادگی خود را جبران کنیم. خداراشکر رفته رفته وضعیت تیم بهتر شده و ما دوباره انسجام تیمی خود را به دست خواهیم آورد.

نعمتی در خصوص کار با مهدی رحمتی به عنوان بازیکن و سرمربی اینطور توضیح داد: خداراشکر ما کادر جوان و با نگیزه ای را در اختیار داریم و همین موضوع در آینده می‌تواند باعث موفقیت ما شود. مخصوصا مهدی رحمتی که همیشه حامی ما بوده درست مثل زمانی که من در بازی با پیکان مصدوم شدم. من جانم را مدیون ایشان هستم و از ایشان تشکر می‌کنم. واقعا لحظات سختی بود و هرچند چیزی یادم نمی‌آید اما ایشان یک حرکت بزرگ انجام داد و تا همیشه سپاسگذار او هستم.

مدافع پدیده در مورد آینده این تیم در لیگ بیستم گفت: پدیده در چند سال اخیر موفق شده بود نتایج خوبی را بگیرد و حتی در لیگ قهرمانان آسیا نیز حضور پیدا کرد. متاسفانه امسال برخی مشکلات از جمله مدیریت باشگاه ما را اذیت کرد و باعث شد تیم از شرایط ایده‌آل خود دور شود. اما ما همه تلاش خود را میکنیم تا به شرایط خوب خود باز گردیم.

علی نعمتی در پایان در خصوص اینکه چرا در نیم فصل دوم راهی پرسپولیس نشد گفت: من گزینه نخست یحیی گل محمدی برای خط دفاعی پرسپولیس بودم. صحبت‌های در خصوص انتقال من صورت گرفت اما من با پدیده قرارداد دارم. هرکاری از دست برمی‌آمد انجام دادم تا به پرسپولیس بروم  و تمام سعی و تلاش خود را کردم اما در نهایت تصمیم گیرنده نهایی کادر فنی و باشگاه بودند. تیم به من نیاز داشت و تصمیم آنها این بود که من در مشهد بمانم و من هم قبول کردم. از همین جا از همه  هواداران پرسپولیس نیز ممنون هستم که پیگیر حضور من در این تیم بودند و به من لطف داشتند.

بیشتر بخوانید:

حیدری: برای مغانلو و آل کثیر خوشحالم

شریفی: این پرسپولیس شایسته قهرمانی آسیاست

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران علی نعمتی یحیی گل محمدی سید مهدی رحمتی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال