جنجال در تبریز بعد از یک شائبه برای کرمانی‌ها

بازیکنان مس کرمان در پایان جدال خود برابر شهرداری تبریز به برخی شائبه‌ها اعتراض کردند که دامنه آن منجر به درگیری شدید فیزیکی نیز شد....

به گزارش “ورزش سه”، سوت پایان دیدار شهرداری و مس کرمان در تبریز به معنای پایان رویای یکسال و اندی جنگ صعود برای شاگردان مجتبی حسینی بود.


مسی ها که در دیدار خانگی هفته گذشته خود مقابل آلومینیوم قافیه را به رقیب مستقیم خود واگذار کردند تا سرنوشت صعود از دست آنها خارج شوند، در پایان دیدار برابر شهرداری تبریز تنها به دلیل یک گل آوراژ از صعود بازماندند تا شاهد جشن صعود رسول خطیبی باشند.

کرمانی‌ها که در نیمه اول تنها به یک گل دست یافته بودند، با توجه به نتیجه رقیب خود در اراک نیاز به سه گل دیگر برای صعود داشتند که حملات گسترده آنها در نهایت به دو گل دیگر ختم شد. در شرایطی که در این دیدار ۱۰ دقیقه وقت اضافه نیز اعلام شده بود، حملات انتحاری مس بی‌نتیجه ماند و پیروزی سه گله نیز برای آنها برای صعود افاقه نکرد.

اما در ادامه جنجال بزرگی رقم خورد؛ بازیکنان ناراحت مس کرمان که مغموم روی زمین دراز کشیده بودند و توسط برخی از بازیکنان رقیب (شهرداری تبریز) دلداری می‌دیدند ناگهان متوجه شادی برخی دیگر از بازیکنان حریف در گوشه زمین شدند. شادی حریف بعد از شکست سه گله شائبه مربوط به حمایت آنها از سوی آلومینیوم اراک را برای مسی‌ها قوت بخشید. همین موضوع باعث شد تا جرقه درگیری بین طرفین شکل گیرد و به سمت بازیکنان تیم سقوط کرده اما خوشحال شهرداری تبریز یورش ببرند.

تلاش نیروی انتظامی کم تعداد حاضر در محل نیز بی نتیجه بود و درگیری هر لحظه شدیدتر می‌شد و این موضوع باعث شد تا اندک خبرنگاران و اصحاب رسانه حاضر در استادیوم برای پوشش نزدیک‌تر وقایع وارد زمین شوند.

تصویربرداری از صحنه‌های مربوط به درگیری باعث خشم بازیکنان دو تیم و خصوصا مسی‌ها شد تا اینبار آنها به سمتی از خبرنگاران بروند و به دنبال درگیری و گرفتن دوربین او باشند.

ناظر بازی و عناصر حراست حاضر در استادیوم در ادامه از خبرنگاران خواستند با ترک محل به آنها اجازه ثبت دقیق وقایع را بدهند. بازیکنان مس در حالیکه فریاد می‌زدند بارها رسول خطیبی، سرمربی تبریزی آلومینیوم اراک را مورد خطاب قرار داده و مدعی بودند او با شارژ حریف و بازگرداندن برخی از بازیکنان این تیم سقوط کرده، مقدمات ناکامی آنها را فراهم کرده و بعضا صحبت‌ها و ادعاهایی مطرح می‌کردند که قابل نوشتن نیست. لحظاتی بعد اما با گزارش نیروی انتظامی حاضر در استادیوم چند پلیس دیگر در محل مستقر شد تا کنترل را در دست بگیرند.

مس کرمان که در این فصل تلاش زیادی داشت به لیگ برتر صعود کند در نهایت در هفته پایانی علیرغم پیروزی برابر شهرداری تبریز و نتیجه رقیب مستقیم خود، با تنها یک آوراژ گل از صعود بازماند و مس رفسنجان و آلومینیوم اراک تیم‌های لیگ برتری فصل آینده لقب گرفتند.

تگ ها


دسته یک مس کرمان شهرداری تبریز