کومان را برای تدارکات تیم هم استخدام نمی کنم

ستاره رئال بتیس و کاپیتان این باشگاه یم دوره بسیار بد را با رونالد کومان در والنسیا پشت سر گذاشت....

به گزارش "ورزش سه"، رونالد کومان تابستان امسال رسما سرمربی جدید بارسلونا شد و وظیفه دارد تا این باشگاه بحران زده را به روزهای خوبش برگرداند. کومان تجربیات زیادی در دوران مربیگری دارد و در برخی تیم ها مثل تیم ملی کشورش هلند موفق بوده و در برخی دیگر مثل والنسیا خیر.

او نوامبر سال ۲۰۰۷ جانشین اسکار فرناندز در والنسیا شد و تا ۲۱ آوریل ۲۰۰۸ نیز سرمربی این باشگاه بود و بدترین نتایج ممکن را گرفت تا جایی که والنسیا تبدیل به مدعی سقوط شده بود اما با ورود "سالوادور وورو"، والنسیا توانست فصل را در رتبه دهم به اتمام برساند.

//as01.epimg.net/futbol/imagenes/2020/11/03/primera/1604361512_297628_1604361783_sumario_normal.jpg

خوآکین سانچز کاپیتان رئال بتیس در آن مقطع برای والنسیا بازی می کرد و هنوز نتوانسته آن سال را فراموش کند. او در مورد دوران همکاری با کومان در والنسیا گفت:« راستش را بخواهید، من حتی رونالد کومان را به عنوان تداکراچی تیم هم استخدام نمی کنم. خوشبختانه دوران حضور او در والنسیا خیلی طول نکشید و ما توانستیم از سقوط نجات پیدا کنیم. بازی بعدی ما با بارسلونا خواهد بود و قطعا با او احوالپرسی نمی کنم و او هم مطمئنا تمایلی برای این کار ندارد.»

بازی پیش رو برابر بارسا:« الان بهترین زمان ممکن برای روبرو شدن با بارسلوناست. ما در بهترین شرایط به سر می بریم و بارسا هم با وجود کسب نتایج نه چندان خوب، تیمی است که می تواند در هر شرایطی حریفش را شکست دهد. اگر فوتبال خودمان را بازی کنیم، می توانیم از بارسا امتیاز بگیریم و حتی این تیم را مغلوب کنیم.»


 

تگ ها


رونالد کومان خوآکین والنسیا رئال بتیس بارسلونا