خطیبی یک دفاع راست جدید رو کرد

مهاجم فصل گذشته شاهین بوشهر و سابق استقلال دراین فصل و در دو بازی اخیر تیمش آلومینیوم اراک در پست دفاع راست بازی کرده و عمکرد خوبی هم داشته است....

به گزارش"ورزش سه" اسماعیل شریفات وینگر سابق تیم های استقلال و فولادخوزستان که در این فصل به آلومینیوم اراک پیوسته در بازی امشب تیمش برابر ماشین سازی مثل بازی قبل برابر فولاد خوزستان با نظر رسول خطیبی در پست دفاع راست بازی کرد.


شریفات که در بازی برابر فولاد عملکرد خوبی در پست جدیدش داشت امشب نیز در برابر ماشین سازی در همین پست توانست نقش موثری در پیروزی پرگل ۴ بر یک تیمش ایفا کند. شریفات بعد از این پیروزی و درباره بازی اش در این پست جدید گفت:" من زمانی که در تیم ملی نوجوانان بودم دفاع راست هم بازی کرده بودم اما در لیگ برتر این اولین بار است که در این پست بازی می کنم."


شریفات افزود:" در بازی با فولاد از عملکرد خودم خیلی راضی بودم و فکر می کنم امشب هم خوب بودم و آقای خطیبی از من راضی باشد."


او درباره اینکه چه شد در این پست بازی می کند گفت:" تیممان در این پست با کمبود مواجه شد و آقای خطیبی ترجیح داد در این پست بازی کنم. فکر می کنم توانستم جواب اعتمادشان را بدهم."

تگ ها


شاهین شهرداری بوشهر رسول خطیبی اسماعیل شریفات آلومینیوم اراک