سوارز: چه کسی از بازی کنار نیمار لذت نمی‌برد؟!

در پی انتشار اخباری مبنی بر فروش نیمار توسط پاریسی‌ها لوئیس سوارز به تمجید از ستاره پاری‌سن ژرمن پرداخته است...

مهاجم اروگوئه‌‌ای بارسلونا از بازگشت نیمار به نیوکمپ استقبال می‌کند.
به گزارش مدال، روز گذشته نشریه فرانسوی اکیپ مدعی شد باشگاه پاری‌سن‌ژرمن خود را آماده فروش نیمار در تابستان جاری می‌کند و در صورتی که پیشنهاد مناسبی دریافت کند، حاضر به انتقال ستاره برزیلی خود است.
نیمار که در سال 2017 در ازای پرداخت شدن رقم فسخ قرارداد 222 میلیون یورویی‌اش توسط پاری‌سن‌ژرمن به این تیم فرانسوی ملحق شد، ممکن است در ازای 100 میلیون یورو به نیوکمپ بازگردد و مدیران باشگاه بارسلونا برای تسهیل در امر این انتقال ممکن است عثمان دمبله، ایوان راکیتیچ و ساموئل اومتیتی را وارد این معامله کنند.
لوئیس سوارز با اشاره به دوره چهار ساله حضور نیمار در بارسلونا گفت: من یکی از بهترین سال‌های زندگی‌ام را به عنوان یک فوتبالیست در بارسلونا در کنار لیونل مسی، بهترین بازیکن جهان و نیمار، دومین بازیکن برتر جهان سپری کردم. کسب سه‌گانه قهرمانی در آن دوران هم یکی از بهترین لحظات زندگی‌ام بود.
وی ضمن استقبال از بازگشت نیمار به باسلونا اظهار داشت: کسی هم هست که نخواهد از بازی کنار بازیکنی مثل نیمار لذت ببرد؟ اما او در حال حاضر بازیکن پاری‌سن‌ژرمن است و همیشه در فصل نقل‌وانتقالات چنین بحث‌هایی مطرح می‌شود.

بیشتر بخوانید:

ایکاردی – مارکینیوش؛ نسخه ساری برای فوتبال زیبا


 

تگ ها


نیوکمپ نقل و انتقالات نقل و انتقالات تابستانی نشریه اکیپ ساموئل اومتیتی عثمان دمبله Neymar da Silva Santos Júnior ایوان راکیتیچ لوییز سوارز بارسلونا لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال