واکنش‌ها به ناراحتی مسی: از رونالدو یاد بگیر!

ناراحتی لیونل مسی، ستاره پاری سن ژرمن، از مائوریسیو پوچتینو به دلیل تعویضش در دیدار برابر لیون بازخوردهای بسیاری در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بازیکن تیم ملی آرژانتین در اولین حضورش در ترکیب پاری سن ژرمن در ورزشگاه خانگی این تیم موفق به گلزنی نشد و در نهایت پوچتینو تصمیم گرفت که او را در دقیقه ۷۵ از زمین بازی بیرون ببرد. بازی در آن زمان با نتیجه ۱-۱ مساوی دنبال می‌شد و مائورو ایکاردی با گل پیروزی بخش خود در دقایق پایانی موفق شد تیمش را به سه امتیاز این بازی برساند.

اما نکته قابل توجه واکنش لیونل مسی به تصمیم پوچتینو برای تعویض او بود. این بازیکن پس از بیرون آمدن از زمین دست سرمربی تیم را که به سویش دراز شده بود رد کرد و با میمیک چهره‌اش نارضایتی شدید خود از این اتفاق را ابراز داشت. او سپس به سمت نیمکت رفته و در کنار لیندرو پارادس، هم‌تیمی جدید و هموطنش، نشست  و نکته‌ای که چندین کاربر توییتر از جمله صفحه رسمی خبرگزاری ای اس پی ان به آن اشاره کرده بودند، تعجب این بازیکن از اقدام مسی و پرسش از او در این باره بود.

مسی در حالی پس از این اتفاق به سمت نیمکت رفت که عکس جالبی از نمای باز از حضور او روی نیمکت نیز توجه چند کاربر را به خود جلب کرده بود. واکنش این بازیکن آرژانتینی به پوچتینو باعث شد که با حضور او روی نیمکت تمامی بازیکنان حاضر روی آن و تمامی افرادی که در اطراف نیمکت قرار داشتند از جریان بازی غافل شده و توجه خود را به این بازیکن معطوف کنند.

این پایان حواشی حضور این بازیکن روی نیمکت پیش از به صدا درآمدن سوت پایان بازی نبود. با به ثمر رسیدن گل مائورو ایکاردی، تمامی نیمکت نشینان پی اس جی شروع به خوشحالی کردند اما مسی جز این دسته نبود و بدون هیچ واکنش خاصی نظاره‌گر صحنه بود و همین موضوع اعتراض برخی از هواداران این تیم را به دنبال داشت.

با این حال یکی از طرفداران این بازیکن معتقد است که مشکل از باشگاه فرانسوی است و در این باره نوشت:« پی اس جی واقعا نیازی به مسی نداشت. انتقال او به پاری سن ژرمن انتقال اشتباهی بود. تیم آماده بازی با او نیست. مسی باید تیم را رهبری کند. او در دو بازی اخیرخوشحال به نظر نمی‌رسد.»

اما بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی پس از بازی شب گذشته، عدم موفقیت مسی در گلزنی و واکنش او به تعویضش بار دیگر مقایسه همیشگی این بازیکن با رونالدو را از سر گرفتند. بسیاری معتقد بودند که رونالدو در موقعیت‌های مشابه واکنش‌های بسیار حرفه‌ای‌تری از خود نشان داده است.

یکی از آنها با استناد به عکسی از تعویض رونالدو در دیدارهای اخیر یونایتد و مقایسه نحوه برخورد رونالدو با سولسشر نوشت:« مسی از پوچتینو عصبانی شد که چرا او را تعویض کرده، حالا تصور کنید که چطور همه به کریستیانو رونالدو حمله می‌کردند و او را مغرور می‌خواندند اگر چنین واکنشی از سوی او نشان داده می‌شد.»

کاربر دیگری نوشت:« چیزی که رونالدو همیشه در آن بر مسی برتری داشته توانایی رهبری او بوده است. آیا ما حالا شاهد شخصیت خودخواهی از مسی خواهیم بود که پیش از آن کسی از او سراغ نداشته است؟»

یکی دیگر از کاربران با مقایسه انتقال مسی و رونالدو در این تابستان اظهار داشت:« اظهارنظر غیرمحبوب: انتقال رونالدو به یونایتد بسیار بهتر از انتقال مسی به پی ای جی بود.» هرچند با توجه به استقبال سایر کاربران از این توییت به نظر می‌رسید که چندان هم غیرمحبوب نباشد.

یکی دیگر از صفحات عمومی در توییتر نیز به مقایسه عملکرد این دو بازیکن تا اینجای فصل پرداخته و آماری از آنها منتشر کرده که رونالدو در سه بازی چهار گل برای یونایتد به ثمر رسانده اما مسی در سه بازی تا به حال موفق نشده گلی را با پیراهن پاری سن ژرمن وارد دروازه حریفان کند.

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی کریستیانو رونالدو فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال