طارمی گل می‌خواهد، ریو آوه سهمیه اروپا

ملی پوش ایرانی ریو آوه یکی از ۱۱ بازیکن ابتدایی تیمش در دیدار با پورتیموننسی است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در ادامه مسابقات هفته سی و یکم لیگ برتر پرتغال تیم ریو آوه با بهره‌مندی از مهدی طارمی در فهرست خود از ساعت ۲۰:۳۰ امشب(به وقت ایران) مقابل تیم رده هفدهمی پورتیموننسی قرار می‌گیرد.

مهدی طارمی که در ۱۹ مسابقه رسمی اخیر ریو آوه به میدان رفته و موفق شده عملکرد خوبی ارائه کند، امشب هم مثل همیشه جزو نفرات اصلی تیمش مقابل پورتیموننسی است که به‌عنوان مهاجم نوک بازی می‌کند.

ستاره ایرانی ریو آوه پس از چهار هفته درخشش و گلزنی پیاپی، در بازی قبل مقابل ژیل ویسنته نتوانست به این روند فوق‌العاده ادامه دهد، اما امشب امیدوار است دوباره به آمار گل‌های خود اضافه کرده تا فاصله ۴ گله با صدر جدول گلزنان لیگ برتر پرتغال را کمتر کند.

تیم ریو آوه که پس از دو برد متوالی در مسابقه گذشته‌اش مغلوب ویسنته شد، به دنبال برتری در دیدار امشب مقابل پورتیموننسی است تا ۵۰ امتیازی شده و ضمن صعود موقت به رده پنجم جدول لیگ برتر پرتغال امیدوار به کسب سهمیه لیگ اروپا بماند.

بیشتر بخوانید:
کفش طلای روسیه را برای آزمون بسازید!
ماریتیمو برد، عابدزاده گل نخورد
بدترین توقف یاران حسینی در راه قهرمانی 

تگ ها


ریوآوه فوتبال جهان لژیونرها اخبار لژیونرها مهدی طارمی مهدی طارمی ریو آوه پورتیموننزه ریو آوه-پورتیموننزه لیگ برتر پرتغال فوتبال