واکنش‌ها به ورود ستاره جنجالی ایتالیا به اینستا

ورود آنتونیو کاسانو ستاره جنجالی فوتبال ایتالیا به اینستاگرام واکنش هایی جالب را به همراه داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آنتونیو کاسانو ستاره سابق تیم ملی ایتالیا و باشگاه های رم، میلان، رئال و اینتر مدت هاست که در کانال توئیچ کریستین ویه ری به کارشناسی مسائل روز فوتبال می پردازد و بعضا اظهارنظرهای او به خصوص علیه رونالدو جنجال ساز نیز شده است. او همچنین پای ثابت برنامه های ورزشی در ایتالیاست و روز گذشته رسما وارد اینستاگرام شد. جالب تر اینکه کارولینا مارسیالیس همسر کاسانو مدیریت صفحه اینستاگرام او را برعهده دارد.

کاسانو با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرامس نوشت:« سلام احمق ها، از امروز در اینستاگرام نیز خواهم بود و امیدوارم پشیمان نشوم.»

واکنش ها به ورود کاسانو به اینستا در نوع خود جالب بود. فلیپه دال بلو، دانیله آدانی، برونو کونتی، مارکو ماتراتزی، اولیویه داکور و لورنزو اینسینه با انتشار پیام هایی ورود کاسانو به اینستاگرام را تبریک گفتند و البته یک پیام از همه جالب تر بود.

در واقع واکنش دانیله دروسی ستاره سابق رم و تیم ملی ایتالیا که در رم با کاسانو نیز هم تیمی بود بسیار مورد توجه قرار گرفت. او برای کاسانو نوشت:« وقتت را تلف نکن،  با ۱۲ یا ۱۳ وکیل جنایی و مدنی تماس بگیر چرا که کسی مثل تو را در اینستاگرام بعد از یک هفته دستگیر خواهند کرد.»

جان لوئیجی بوفون نیز برای کاسانو به کنایه نوشت:« در دنیایی که دائما در حال تکامل است، به تفکرات کاسانو در شبکه های اجتماعی نیاز داریم. آنتو به تو توصیه می کنم مثل همیشه آرام و میانه رو باشی.»

ماتراتزی هم به شوخی نوشت:« می دانم تازه به اینستاگرام آمده ای ولی آرامشت را حفظ کن و کار احمقانه نکن، باشه؟»

تگ ها


تیم ملی ایتالیا آنتونیو کاسانو فوتبال جهان سری آ فوتبال