کرونا در یک‌قدمی سیتی: قرنطینه خانگی بنجامین مندی

بنجامین مندی مدافع فرانسوی منچسترسیتی به دلیل ترس از ابتلایش به ویروس کرونا به اجبار در قرنطینه خانگی قرار گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بر اساس اعلام رسانه‌های انگلیسی، بنجامین مندی، مدافع فرانسوی منچسترسیتی بعد از مشخص شدن اینکه یکی از  خویشاوندانش احتمالا به ویروس کرونا مبتلا شده، مجبور شده خود را در قرنطینه خانگی قرار دهد.

بعد از آنکه یکی از اعضای خانواده مندی به دلیل ابراز ناراحتی از مشکلات تنفسی به بیمارستان منتقل شد، باشگاه سیتی به مندی ۲۵ساله اعلام کرد که تا زمانی که پزشکان اعلام کنند که از نظر ابتلا به ویروس کرونا کاملا پاک است نباید در تمرین‌های این تیم شرکت کند و باید در قرنطینه خانگی بماند.

این در حالی است که منچسترسیتی روز شنبه در لیگ برتر باید به مصاف برنلی برود و تا این لحظه هنوز تصمیم رسمی‌ای مبنی بر تعلیق یا تعویق این بازی گرفته نشده است.

گل به نقل از یکی از سخنگویان باشگاه منچسترسیتی نوشت:" باشگاه کسب اطلاع کرده که یکی از از اعضای خانواده یکی از بازیکنان تیم ما با علائمی از ابتلا به یک بیماری تنفسی در بیمارستان بستری شده است. در بیمارستان از او تستهای مختلفی گرفته شده که یکی از آنها تست کرونا بوده. تا زمانی که نتایج نهایی مشخص نشود، برای رعایت هر چه بیشتر تمهیدات ایمنی، از این بازیکن خواسته شده که خود را در خانه قرنطینه کند".

بیشتر بخوانید:

رویارویی یاران جهانبخش با آرسنال لغو شد

تگ ها


ویروس کرونا فوتبال جهان منچسترسیتی لیگ انگلیس بنجامین مندی بنجامین مندی منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال