ستاره‌ای که به خاطر نیمار از کف بارسا پرید

مسئولان باشگاه بارسلونا به حدی تمرکز خود را معطوف جذب نیمار جونیور کرده بودند که در راه جذب یک ستاره دیگر دچار اشتباه شدند و پیشنهادی کاملاً منطقی را رد کردند....

به گزارش مدال؛ مسئولان باشگاه بارسلونا در تابستان برای جذب «نیمار جونیور» چندین مرتبه اقدام کرد اما در تمام تلاش‌های خود ناموفق ماندند. همین تمرکز شدید روی ستاره برزیلی باعث شد تا آنها در راه جذب یک انتقال دیگر دچار اشتباه شوند.

بر اساس ادعای «موندو دپورتیوو»، آبی‌اناری‌ها این فرصت را داشتند تا «لوکاس مورا» را به نیوکمپ بیاورند اما چون او پلن دوم بارسا بود، در راه جذبش کوتاهی کردند و حالا نه به نیمار رسیده‌اند نه مورا. لوکاس فصل گذشته در 32 بازی در لیگ برتر انگلیس 10 گل زد. اوج درخشش او به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا بازمی‌گشت؛ جایی که در یک نیمه با ثبت یک هتریک تاریخی برابر آژاکس تیمش را به فینال رقابت‌ها رساند.

دلیل منتفی شدن این انتقال اما خواسته 50 میلیون پوندی سران تاتنهام بود که سران بلوگرانا آن قیمت را برای مورا منطقی نمی‌دانستند و بیشتر مایل بودند 250 میلیون پوند برای نیمار پرداخت کنند!

بیشتر بخوانید:

شوک بزرگ به پاری‌سن‌ژرمن؛ نیمار دست به دامان فیفا شد

تگ ها


نیمار جونیور لوکاس مورا بارسلونا تاتنهام آبی و اناری‌ها بلوگرانا اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان لوکاس مورا تاتنهام بارسلونا لالیگا لیگ برتر فوتبال