اینتر و پیشنهاد معاوضه ای که توسط چلسی رد شد

کالچیو مرکاتو ادعا می‌کند چلسی در نقل و انتقالات تابستانی پیشنهاد اینتر برای معاوضه کریستین اریکسن با انگولو کانته را رد کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، از آغازین روزهای نقل و انتقالات تابستانی صحبت های زیادی در رابطه با علاقه باشگاه اینتر به جذب انگولو کانته به گوش رسیده بود. در واقع به نظر می‌رسید که آنتونیو کونته قصد داشت هر طور که شده دوباره با هافبک فرانسوی همکاری داشته باشد و این بازیکن را یک مهره حیاتی برای پیشرفت تیمش تلقی می‌کرد.

با وجود تمام تلاش‌هایی که نراتزوری برای جذب انگولو کانته انجام داد اما نهایتاً چند روز پیش و با بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی مشخص شد که انتقال هافبک فرانسوی به جمع شاگردان آنتونیو کونته منتفی است و حداقل یک فصل دیگر به کارش در استمفوردبریج ادامه خواهد داد.

اینتر اما در این مدت پیشنهادات متفاوتی برای راضی کردن چلسی به منظور فروش کانته ارائه داد. حالا و در همین رابطه کالچیو مرکاتو از یکی از آنها رونمایی کرده است. بر اساس گزارش این منبع باشگاه ایتالیایی پیشنهاد معاوضه کریستین اریکسن با انگولو کانته را به چلسی ارائه داده اما با مخالفت جدی تیم لندنی روبرو شده است.

تگ ها


کریستین اریکسن اینتر میلان انگولو کانته چلسی