میلان ۱ - ۰ فیورنتینا؛ امیدهای کسب سهمیه زنده ماند

میلان در آرمیو فرانکی، مقابل فیورنتینا به پیروزی رسید...

امیدهای میلان برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان زنده ماند.

به گزارش مدال، شاگردان گنارو گتوزو که در دیدار قبلی بولونیا را شکست داده بودند، در دیدار امشب هم با تک گل هاکان چالهان اوغلو به پیروزی رسیدند و اکنون با یک بازی بیشتر، تنها یک امتیاز با اینتر، تیم چهارم جدول سری آ، فاصله دارند.

میلانی‌ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بر بازی مسلط بودند اما نتوانستند موقعیت ویژه ای روی دروازه فیورنتینا ایجاد کنند.

این برتری ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه 35، چالهان اوغلو سرانجام توانست قفل دروازه فیورنتینا را باز کند. روی ارسال تند و تیز سوسو از سمت راست بود که ستاره ترک تبار میلان با ضربه سر، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

در دقایق پایانی نیمه اول بازی متعادل تر شد و در نهایت این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.

در نیمه دوم تیم میزبان شروع بهتری داشت و در دقیقه 52، چیزی نمانده بود که کیه‌زا با یک شوت دیدنی، کار را به تساوی بکشد اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

در ادامه بار دیگر میلانی‌ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و چند بار تا آستانه زدن گل دوم پیش رفتند. از جمله در دقیقه 80 که کوترونه می‌توانست اختلاف را به دو گل افزایش بدهد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

در نهایت در این نیمه توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و میلان با همان یک گل توانست به پیروزی برسد. با این پیروزی، میلان 62 امتیازی شد و به یک امتیازی اینتر رسید. هرچند اینتری‌ها می‌توانند با پیروزی در دیدار این هفته مقابل کیه‌وو، بار دیگر جایگاهش در رتبه چهارم را تثبیت کند.

تگ ها


آرتمیو فرانکی سهمیه لیگ قهرمانان گنارو گتوزو Hakan Çalhanoğlu فیورنتینا آث میلان سری آ فوتبال