پیکان 2 استقلال 2؛ توقف آبی‌ها در ثانیه‌های پایانی

استقلال در دیداری از هفته چهاردهم لیگ برتر ایران مقابل پیکان متوقف شد....

به گزارش خبرنگار مدال، در دیداری از هفته چهاردهم لیگ برتر استقلال در روزی که مقابل پیکان به میدان رفته بود با حساب دو بر دو متوقف شد.

آبی‌ها کار را هجومی آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی توسط مهدی قائدی به گل رسیدند. پیکانی‌ها پس از گلی که دریافت کردند روندی تهاجمی در پیش گرفتند و در چند صحنه نیز دروازه استقلال را تهدید کردند. یاران فرکی در نهایت در دقیقه 33 و روی تعلل مدافعین استقلال توسط فراز امامعلی به گل رسیدند. پیکانی‌ها یک بار دیگر در نیمه اول نیز می‌توانستند گلزنی کنند که در حساس‌ترین صحنه، ضربه پنالتی شهریار مغانلو را حسین حسینی دفع کرد تا بازی در نیمه اول با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

در نیمه دوم روند حملات استقلال و ضدحملات پیکان ادامه داشت. در دقیقه 59 استقلال روی تیزهوشی وریا غفوری دومین گل خود را به ثمر رساند. تغییرات فرکی در نیمه دوم تاثیر خود را نشان داد و حسین پورامینی در آخرین لحظات بازی روی ضربه ایستگاهی جلال علی‌محمدی که به تیرک دروازه استقلال برخورد کرده بود موفق به گلزنی شد تا بازی در نهایت با تساوی دو بر دو به پایان برسد.

با این نتیجه مجموع امتیازات استقلال به عدد 26 رسید تا صدرنشینی آبی‌ها همچنان ادامه داشته باشد. پیکان نیز با این تساوی 13 امتیازی شد و همچنان در جایگاه دهم جدول باقی ماند.

اخبار مرتبط:
پیکان 2 استقلال 2 / گزارش لحظه به لحظه

تگ ها


استقلال پیکان استقلال پیکان پیکان استقلال هفته چهاردهم لیگ نوزدهم هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته چهاردهم لیگ برتر ایران لیگ برتر ایران گزارش بازی فوتبال ایران استقلال پیکان تهران پیکان تهران-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال