امری: اوبامیانگ کاپیتان جدید آرسنال خواهد بود

اونای امری سرمربی آرسنال اعلام کرد که ژاکا دیگر کاپیتان توپچی‌ها نیست و اوبامیانگ این نقش را ایفا خواهد کرد...

به گزارش مدال، آرسنال در دور برگشت از مرحله گروهی لیگ اروپا به مصاف ویتوریا گیمارش می‌رود. اونای امری در کنفرانس مطبوعاتی این دیدار به خبرنگاران گفت:

"ما فردا مسابقه مهمی پیش رو داریم و سپس مسابقه خیلی مهمی در روز شنبه داریم. ما باید تصمیم‌گیری کنیم. تمرکزم بر روی بازی فردا است. ما باید برای پیشرفت و بهبود اعتماد به نفسمان کارهای زیادی انجام دهیم. ما اکنون در مورد مسابقه فردا صحبت می‌کنیم و پس از این مسابقه، تمرکزمان را بر روی بازی شنبه خواهیم گذاشت. واقعاً منتظر شروع این بازی هستم، تا ببینم بازیکنانمان چگونه در خانه ویتوریا بازی خواهند کرد. این بازی برایمان بسیار مهم است. اگر پیروز شویم، می‌توانیم در جدول اول باشیم که هدفمان در گروه همین است. سپس در این رقابت‌ها کارهای مهمی پیش رو داریم."

چرا ژاکا همراه با تیم به پرتغال نیامده است؟

"ما می‌توانیم یک قدم دیگر با او برداریم. او اکنون با تیم نیست و به زمان نیاز دارد و باید از او حمایت کنیم تا آرامشش را بازیابد. وی هر روز با ما تمرین می‌کند. اما امروز صبح با او صحبت کردم و تصمیم گرفتیم که دیگر کاپیتانمان نباشد. این تصمیم را امروز صبح با او به اشتراک گذاشتم. او تصمیمم را پذیرفت و من این تصمیم را با دیگر کاپیتان‌های تیم در میان گذاشتم. من باید تصمیم می گرفتم و اکنون این پرونده بسته شده است."

وی در خصوص آینده ژاکا و اینکه آیا با آرسنال ادامه می‌دهد یا خیر، گفت:

"ما به زمان نیاز داریم. ژاکا یکی از بازیکنان ماست و ما باید به او احترام بگذاریم و از او حمایت کنیم و به راهمان ادامه دهیم. در این لحظه او همراه با تیم نیست، اما تصمیمم همانی است که به شما می‌گویم."

و کاپیتان آینده آرسنال؟

"اوبامیانگ به عنوان کاپیتان جدید آرسنال انتخاب شده است. هکتور بیرین، مسوت اوزیل و الکساندر لاکازت سه کاپیتان دیگر تیم هستند. ما در این خصوص زیاد صحبت کردیم و دیگر قصد ندارم در این باره حرفی بزنم. این تصمیمی است که گرفتیم و به او و سایر کاپیتان‌ها گفتیم. سپس زمان مشخص خواهد کرد که چگونه ادامه خواهیم داد. او اینجا نیست و اکنون خیلی مهم است که به این رقابت ها و ویتوریا احترام بگذاریم."

اخبار مرتبط:

ادعای تایمز؛ تماس مدیران آرسنال با ژوزه مورینیو

تگ ها


توپچی‌های لندن سرمربی اسپانیایی کاپیتان توپچی‌ها فوتبال جهان اونای امری گرانیت ژاکا پیر امریک اوبامیانگ آرسنال ویتوریا گیمارش ویتوریا گیمارش-آرسنال UEFA Europa League فوتبال