پیکه: امیدوارم هالند به بارسا بیاید

جرارد پیکه، مدافع باتجربه بارسلونا، می گوید که هرگز در هیچ تیمی جز بارسا بازی نخواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، جرارد پیکه در آخرین مصاحبه خود درباره مسائل مختلفی از جمله بارسلونا و تیم ملی اسپانیا و همچنین آینده خودش صحبت کرده است.

پیکه اطمینان داده که در تیم دیگری جز بارسا بازی نخواهد کرد و همچنین گفته که دوست دارد بارسلونا با ارلینگ هالند، ستاره بروسیا دورتموند، قرارداد امضا کند.

رییس

پیکه: "مردم به من می گویند رییس و به نظرشان بامزه است که من را اینطور صدا بزنند و بخندند. من هنوز برای فوتبال بازی کردن هیجان دارم و می خواهم به بازی کردن ادامه دهم."

هالند

پیکه: "نظری ندارم که اوضاع در چه حال است. امیدوارم که او به بارسا بیاید. ما بازیکنان بزرگی در کنار خود داریم. اما این تصمیم باشگاه است. آنها می دانند که چه باید بکنند."

واینالدوم

پیکه: "من اصلا نمی دانستم که آنها تقریبا توافق کرده اند. اگر در نهایت به PSG رفت خب این تصمیم او است و باید به آن احترام گذاشت. باشگاه به ما اطلاع نمی دهد که مذاکرات با یک بازیکن دیگر چطور پیش می رود. در پنجره نقل و انتقالاتی این چیزها را می فهمیم."

آگوئرو

پیکه: "من از قبل با او جور شده ام. در طول تمام این سال ها از همان ابتدا ما هیمشه با هم در ارتباط بودیم. من در جام جهانی زیر ۲۰ سال برابر او بازی کردم چون ما از یک نسل هستیم. پسر بسیار خوبی است. لئو مسی خیلی از او تعریف می کند."

بازنشستگی

پیکه: "روزی که دیگر برای بارسلونا بازی نکنم از فوتبال کناره گیری خواهم کرد.هرگز به تیم دیگری نمی روم. اگر کومان به من بگوید که دیگر من را نمی خواهد، همه چیز تمام است. تنها علاقه من به بازی کردن برای بارسا است، در غیر این صورت انگیزه ای برای تلاش کردن ندارم. علاقه ای به پوشیدن پیراهن دیگری ندارم."

در صورت دریافت پیشنهادی نجومی از باشگاهی دیگر

"من نمی خواهم بروم زیرا در این لحظه از زندگی حرفه ای من مسئله دیگر پول نیست. در خانه بودن بی نهایت ارزشمند است، من خانواده‌ام را دارم، دوستانم را دارم، در باشگاهی هستم که زندگی من است... این چیزها قیمت ندارند. هر چقدر هم که دیگران به شما پول بدهند. پول بیشتر شادی بیشتری نمی آورد. در اینجا ما همه چیز داریم. در پایان شما باید خوشبختی خود را پیدا کنید و برای من این تهمان خوشبختی است. "

هو شدن در تیم ملی اسپانیا پس از حمایت از رفراندوم جدایی کاتالونیا

پیکه: "من همیشه سعی کرده ام که احساس بدی نداشته باشم، اگر اعمال شما باعث چیزی شود این موضوع دیگری است. خاطرم هست که وقتی در تیم بودم دوست داشتم مردم بتوانند رای بدهند و آنها من را هو کردند. اما این هم بخشی از نمایش است. در پایان تو در زمین بازی چیزهای کمتری را احساس می کنی. من سال های زیادی بازی کرده ام و پوستم کلفت شده است. در خانه من گریه می کنم و احساساتی می شوم. من یک خرسم."

تگ ها


جرارد پیکه فوتبال جهان بارسلونا فوتبال