آرخی: امیدوارم لایق پرچمداری باشم

پرچمدار ایران در بازی های پارالمپیک توکیو گفت: امیدوارم این لیاقت را داشته باشم که علاوه بر پرچمداری، پرچم کشورم را نیز در بازی های پارالمپیک توکیو به اهتزاز درآورم....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، نورمحمد آرخی درباره آخرین وضعیت خود برای شرکت در بازیهای پارالمپیک توکیو اظهار کرد: در حال حاضر آخرین تمرینات خود را در پرتاب وزنه و دیسک در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب پیگیری می کنم و فردا یکشنبه ۳۱ مرداد ساعت ۲۳:۳۰ برای شرکت در بازی های پارالمپیک عازم توکیو خواهم شد.

وی زمان شروع مسابقات خود را ۸ شهریور در پرتاب وزنه و ۱۱ شهریور در پرتاب دیسک عنوان کرد.

آرخی پیرامون این پرسش که چی حسی دارید از این که پرچمدار بازی های پارالمپیک توکیو شدید، افزود: خدا را شکر می کنم که چنین افتخاری نصیب من شده، حس بسیار خوبی است و حتی در خواب هم تصور نمی کردم روزی پرچمدار کشورم در بازی های پارالمپیک شوم، امیدوارم لیاقت پرچمداری را داشته باشم.

وی اضافه کرد: تمام تلاشم بر این است که در کنار پرچمداری، پرچم کشورم را نیز در پرتاب وزنه و دیسک در توکیو به اهتزاز درآورم تا از این طریق زحمات کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون نابینایان و کم بینایان را جبران کنم.

این پرتابگر نابینا در پایان گفت: برای حضور در بازی های پارالمپیک ۴ سال است که تلاش می کنم و سختی های زیادی را تحمل کرده ام، امیدوارم دست خالی از این رویداد بزرگ برنگردم.

تگ ها


پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو پارالمپیک