طعنه استقلالی سابق به پرسپولیس کالدرون!

بختیار رحمانی، بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اعتقاد دارد که هیچ تیمی شرایطی به بدی این تیم ندارد....

به گزارش مدال، بختیار رحمانی پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مقابل پرسپولیس گفت: فکر نمی‌کنم دیگر چنین پرسپولیسی گیر ما بیاید. این تیم از لحاظ فوتبالی شرایط خوبی ندارد، اما توانست ما را شکست دهد. هیچکس شرایط بدتر از ما را ندارد و وضعیت ما از همه لحاظ بد است. فقط بحث پول در میان نیست و اوضاع اصلاً خوب نیست.

«چگونه می‌شود اینگونه تیمداری کرد؟»، وی ضمن بیان این جمله گفت: برخی مسائل درون‌تیمی است و نباید آنها را مطرح کرد. یک روز در تمرین شرکت می‌کنیم و می‌بینیم یک نفر پنج روز یا یک بازیکن 10 روز بعد می‌آید. اینگونه نمی‌توان تیمداری کرد. مربی هر چه می‌خواهد به باشگاه می‌گوید. او چهار بار گفت که می‌خواهم بروم. حتماً یک چیز در باشگاه خوب نیست.

بازیکن تیم صنعت نفت درخصوص خداحافظی اسکوچیچ و اینکه پول او پیش از سایر اعضای این تیم پرداخت شده است، خاطرنشان کرد: اسکوچیچ اصلاً خداحافظی نکرد. این پول حق اوست و باید حق اسکوچیچ را بدهند. اسکوچیچ یک مربی خارجی است و اینجا زحمت می‌کشد. گفتیم اول پول او را بدهند تا بعداً مبلغ مطالبات ما برسد. هر هفته می‌گویند این پول می‌رسد که تاکنون چنین اتفاقی نیفتاده است.

رحمانی درمورد اینکه پرسپولیس نسبت به سال‌های گذشته ضعیف‌تر شده است یا خیر، گفت: پرسپولیس بازی قبلی هم شکست خورد و این تیم را در چند سال اخیر اینگونه ندیده‌ام. بچه‌ها زحمت می‌کشند و اصلاً شرایط خوبی از لحاظ تمرینی و روحی برای این مسابقه نداشتیم. اتفاق بد این است که همه بازی‌های سخت ما پشت هم است. خدا را شکر که دیدار با سپاهان لغو شد. دیدید که این تیم چه هزینه‌ای کرده و چقدر خوب کار می‌کند.

وی درخصوص اهدای کارت هدیه به نفتی‌ها تصریح کرد: اینقدر ما صحبت کردیم تا یک کارت هدیه در جم به ما دادند. اگر ما را رها می‌کردند، خودم به هر بازیکن یک کارت هدیه می‌دادم. بازیکنان زحمت می‌کشند و امیدوارم مدیران کار کنند. چون بازیکنان از سال گذشته حدود 30 تا 40 درصد پول نگرفته‌اند. شاید آن مبلغ را پرداخت نکنند، اما امیدوارم پول امسال را بدهند. ان شاءالله با وجود همه این مشکلات، نتیجه خوبی مقابل شهر خودرو در مشهد بگیریم.

اخبار مرتبط:

اسکوچیچ: از نتیجه راضی نیستم/ شرایط خوبی نداریم

تگ ها


بختیار رحمانی بختیار رحمانی نفت آبادان پرسپولیس نفت آبادان یک هشتم نهایی جام حذفی مرحله_یک_هشتم_نهایی_جام حذفی_فوتبال_ایران فوتبال