مدعی قهرمانی نیستیم/ بازی فوق‌العاده سنگینی بود

سرمربی تیم والیبال شهداب یزد پس از پیروزی مقابل تیم صدرنشین سیرجان گفت: بازی‌ فوق‌العاده سنگین بود، به تیم سیرجان تبریک می‌گویم که مردانه جنگید....

به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب دیدارهای هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال، تیم شهداب یزد موفق شد با نتیجه سه بر یک تیم صدرنشین سیرجان را شکست دهد.

محمد عمده‌غیاثی سرمربی تیم والیبال شهداب یزد پس از پیروزی تیمش مقابل سیرجان گفت: بازی فوق‌العاده سنگین بود. به تیم سیرجان تبریک می‌گویم که مردانه جنگیدند. یک تبریک ویژه نیز به بازیکنان خودم می‌گویم که ۵-۴ نفر از آنها به تازگی از بند کرونا رها شده بودند و با وجود ضعف جسمانی، به خوبی در تمرینات شرکت کردند.

وی ادامه داد: در این مدت بسیار هدفمند تمرین کرده‌ایم و بازیکنانم مزد زحمات خود را گرفتند. از کادر فنی تیم نیز تشکر می‌کنم که نهایت همکاری را دارند. درواقع ما یک تیم خوب هستیم و امیدوارم این روند ادامه‌دار باشد.

سرمربی تیم والیبال شهداب یزد در پاسخ به این سؤال که آیا مدعی قهرمانی هستید یا خیر؟ گفت: مدعی قهرمانی نیستیم اما تیم خوبی داریم و قول داده‌ایم که با تمام توان بازی کنیم. بی‌سر و صدا به کارمان ادامه می‌دهیم. اگر به مراحل بالاتر رسیدیم که هیچ، در غیر این صورت از بازیکنان راضی هستم.

تگ ها


تیم والیبال شهداب یزد تیم والیبال فولاد سیرجان لیگ برتر والیبال